Witajcie serdecznie,

podczas Ceremonii Dźwięku wykorzystujemy różne narzędzia do oczyszczania energetycznego. Jednym z obowiązkowych jest Palo Santo (Święte Drzewo z Peru) oraz Agua de Florida.

Agua de Florida to szamańska woda kolońska wykorzystywana w Peru podczas ceremonii i rytuałów mająca na celu ochronę energetyczną, oczyszczanie i uzdrawianie. Jest kompozycją zapachową kwiatów, ziół i przypraw: neroli, goździków, kwiatu pomarańczy, bergamotki, cytryny, lawendy, cynamonu i róży. Jej mistyczny i przyjemny zapach pozytywnie wpływa na osiągnięcie głębokiego relaksu, dzięki czemu możemy wejść w głębszy trans.

Agua de Floridę można wykorzystać do kąpieli, dodając parę kropli, co pozwala  oczyścić ciało, dodać energii i orzeźwienia, pozostawiając skórę delikatnie pachnącą.

Mamy nadzieję, że Wy również pokochacie Agua de Floridę tak jak i my 🙂

Pozdrawiamy,

Robert i Ola

Agua de Florida do nabycia w sklepie ezoterycznym szamanskibeben.pl


4 komentarze

megi0121 · 23/10/2019 o 10:55 am

Olu mozesz napisac jak wykorzystujesz ta wode do ochrony siebie i do oczyszcania,mam ta wode i niewiem jak ja uzyc ,dziekuje

    admin · 23/10/2019 o 12:46 pm

    Wykorzystuje się ją np. jako mgiełkę spryskując aurę człowieka oraz przestrzeń w której się znajduje. Warto oczyszczać się po wszelkich kontaktach z ludźmi, zarówno tymi których odwiedzamy jak i tych co nas odwiedzają. Można stosować na skórze nacierając niektóre miejsca. Trzeba sprawdzić czy nie powoduje uczulenia. Stosuje się również dodając do kąpieli.

    Pozdrawiamy,
    Robert i Ola

Aleksandra · 11/05/2019 o 4:30 pm

Znam i używam florida water. Po prostu jest niezastąpiona w spirytualizmie, ezoteryce i wszelkich sprawach związanych z tymi sprawami. Podnosi wibracje i dobrze oczyszcza i chroni w każdych rytualach serdecznie polecam

szamanskibeben.pl · 18/07/2018 o 9:59 am

Inne wody kolońskie z Peru są już dostępne: https://szamanskibeben.pl/pl/69-agua-de-florida

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *