Chcielibyśmy napisać coś więcej o Warsztatach Mocy, które odbywają się u nas w weekendy w Ostrowie Wlkp.
Warto nadmienić, że na Warsztatach jest nie tylko oferowany przez nas wspomniany masaż ale również intensywna praca z naszą energią, podświadomością, problemami dnia codziennego.

Przede wszystkim chcielibyśmy żebyście wiedzieli, że po przyjeździe do nas, zostajecie pod naszą czułą opieką przez cały okres pobytu. Dlatego również, spotkania odbywają się w kameralnych dwuosobowych grupach. Sprawdziliśmy to i tak jest najkorzystniej dla Was, jak również dla nas.

Jedzenie przygotowujemy sami.

cache_28141522Przed masażem gramy koncert na Misach Kryształowych aby pobudzić wnętrze do lepszej pracy i aby przygotować ciało na przyjęcie uzdrawiającego masażu.

Po koncercie odbywa się Masaż Mocy, który ma za zadanie uzdrowić, otworzyć, uwolnić Cię od wszystkiego, co Ci nie służy i jest już niepotrzebnym balastem, którego należy się pozbyć na zawsze! Aby Twój Duch mógł wspaniale funkcjonować w Twoim zdrowym ciele. Wolnym od wszelkich blokad. I aby mógł Cię prowadzić na Twojej Ścieżce Życia.

 

Na Warsztatach Mocy nie zabraknie wspólnych medytacji, które pozwolą nam zjednoczyć się z własnym Wyższym Ja w celu polepszenia swojego zdrowia psychicznego, jak i fizycznego. Pozwolą nam odciąć się od problemów, życia codziennego i skupić się na potrzebach swojego serca oraz na tym, co jest w nas do uzdrowienia. Nauczymy się odżywczego oddechu, który pomoże uwolnić nas od wszelkich napięć. Wspólna medytacja pozwoli nam zagłębić się w siebie i wyciągnąć Światło, które jest w każdym z nas na powierzchnię.

malowanie intuicyjneMalowanie intuicyjne. Zabierze Was do najbardziej ukrytych zakątków Waszej Duszy. Dzięki takiej pracy z własną podświadomością wydobędziecie na światło dzienne to co Wam już nie służy i pragnie uzdrowienia.

 

Dla chętnych prowadzimy warsztaty na temat OOBE i Świadomego Śnienia. Praktyka ta jest bezpośrednio powiązana z rozwojem naszej świadomości. Dzielimy się własnym doświadczeniem, omawiamy techniki, metody i to z czego sami korzystamy podczas praktyki. Nauka eksterioryzacji przebiega w luźnej atmosferze i jest dostosowana do Was. Staramy się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości dotyczące tego zagadnienia. Podczas Warsztatów poznajemy wasze uwarunkowania i dzięki temu możemy dostosować przekazywaną wiedzę w sposób indywidualny. Otrzymacie więc dużą dawkę praktycznej wiedzy, która pozwoli Wam rozpocząć własne podróże poza ciałem.

 

11Zabierzemy Was w Podróż Szamańską z bębnami. Postaramy się zejść z Wami do podświadomości w celu odkrycia przeszkód, które uniemożliwiają Wam pójście do przodu w jakiejś dziedzinie życia. Uzdrowienia jej i powrócenia bezpiecznie do stanu zwykłej świadomości.

Dzięki pracy z Wami kochani, my również pracujemy nad sobą. Uczymy się siebie aby móc lepiej wykorzystać moc, która jest nam dana w celu pomagania innym. Pragniemy dzielić się z Wami tym, co sami posiadamy. Nie zatrzymujemy nic dla siebie, bo wiemy że nic, co zostało stworzone we Wszechświecie, NIC nasze nie jest! Jak również mamy świadomość tego, że każdy z Was, ma jakąś cenną naukę do przekazania nam.

Weekend jest bardzo intensywną pracą z samym sobą. Masaż jest, jak najbardziej miłym dodatkiem do całości wykonanej pracy z własną podświadomością. Program Warsztatów jest dostosowywany indywidualnie do każdego z uczestników. Nasze Warsztaty nigdy nie wyglądają tak samo, gdyż nie lubimy rutyny!

Do zobaczenia!
Robert & Eos

Warsztaty MOCY


ZAPISY:

email: robert@instytutnoble.pl lub eoscris@instytutnoble.pl
tel: 795-961-238

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *