Przygotowaliśmy dla Was kilka bardzo cennych wskazówek abyście odnosili jak największe korzyści z uzdrawiających koncertów mis kryształowych.

Dzielimy się z Wami swoim dotychczasowym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki.

Przyjęcie wygodnej pozycji ciała . Jest ona niezbędna aby osiągnąć głęboki relaks, w którym możliwa jest praca na poziomie podświadomości. Dlatego zawsze zalecamy aby przynosić ze sobą na koncert np. śpiwór, koc, poduszkę dla własnej wygody.

Wiemy z własnego doświadczenia, że głęboki relaks można osiągnąć jedynie w pozycji leżącej. Natomiast w trakcie trwania koncertu, jeśli zajdzie taka potrzeba można tę pozycję zmienić, można usiąść, wstać, tańczyć. Oczywiście należy robić to w taki sposób aby nie zakłócać relaksu innym uczestnikom.

Zamknięcie oczu.  Kolejny ważny element, który umożliwia pełną relaksację. Często przemieszczamy się między Wami z instrumentami i bardzo ważne jest abyście w tym czasie poskromili swoją ciekawość i nie otwierali oczu. Można do tego celu wykorzystać opaskę na oczy.

Kolejna i najważniejsza kwestia to INTENCJA (marzenie, myśl przewodnia, idea, cel, nastawienie, refleksja, zamysł, pragnienie)

Przede wszystkim musisz wiedzieć w jakim celu chcesz wziąć udział w naszym koncercie. Musisz mieć cel,  potrzebę serca. Nie ma znaczenia jakie będzie Twoje nastawienie, czy będzie to pozbycie się lęków, uzdrawianie ciała, relacji, emocji, wgląd w siebie, rozwój swojej świadomości, najzwyklejsze w świecie oderwanie się od rzeczywistości, czy odpoczynek od dnia codziennego, po prostu musisz to wiedzieć. Pozwoli Ci to prędzej osiągnąć zamierzoną korzyść. Aczkolwiek wiemy, że gdy Twoje cele nie są sprecyzowane, to i tak misy będą działać z korzyścią dla Twojego ciała, duszy i umysłu.

Wyłączenie wewnętrznego dialogu (zatrzymanie myśli, spokój umysłu, bycie w tu i teraz). Czyli skupianie się na tym co się dzieje z nami w tej chwili bez jakiejkolwiek oceny. Czysta obserwacja. Ważne jest poddać się całkowicie i zanurzyć w swoim sercu/ wnętrzu.

Świadomy oddech. Pogłębianie oddechu relaksuje ciało oraz dostarcza więcej energii, która zaczyna rezonować z wibracją mis. Można odnieść wrażenie wdychania wibracji/ dźwięku do swojego ciała. Taki świadomy oddech potęguje przemieszczanie uzdrawiającej energii w naszym ciele. Możecie eksperymentować i np. mantrować wydychając powietrze z płuc.

Głęboki relaks może przyczynić się do popadnięcia w sen.  Proponujemy nie przejmować się tym gdyż wiemy, że w tym czasie i tak następuje silna regeneracja organizmu na każdym poziomie.

Pamiętajcie o tym żeby po zakończonej grze nie zrywać/ podnosić się gwałtownie z pozycji leżącej gdyż takie nagłe wstawanie może spowodować ból głowy i złe samopoczucie. Podczas gry wchodzicie w odmienny stan świadomości, gdzie częstotliwość fal mózgowych jest obniżona (fale Alfa, Theta, Delta). Należy płynnie przejść do codziennej aktywności mózgu (fale Beta)

Pozdrowienia i do zobaczenia!

Robert i Ola

 


Czym jest koncert Mis Kryształowych?

Co należy robić po koncercie?

Terminy i miejsca w których gramy.

Tutaj możesz zostawić swoją opinię na temat swoich odczuć podczas jak i po koncercie.