Kochani!

Witajcie po długim czasie. Nie piszemy za wiele ale to dlatego, że jesteśmy bardzo zajęci poza koncertami, które dla Was gramy. W zawirowaniach dnia codziennego musimy sobie radzić i znajdować czas dla zagłębienia się w siebie aby móc mądrość swojego wnętrza przenosić na życie doczesne i móc się nią z Wami dzielić. Taki czas to właśnie przyrządzanie i picie Kakao Ceremonialnego. Kakao Ceremonialne uwrażliwia nas na otaczający nas świat i przepływającą energię. Dzięki czemu mamy jeszcze lepsze połączenie z Duchem, który nas prowadzi po naszych ścieżkach. Kakao, to nie tylko łączność z Duchem i wewnętrzna mądrość ale również jest bardzo korzystne dla naszego ciała. Zawiera bardzo dużą ilość minerałów i składników potrzebnych dla zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Jest najlepszym źródłem magnezu, który  reguluje sprawność komórek nerwowych;  chromu, fosforu, dobrze przyswajalnego przez organizm wapnia. Kakao jest największym naturalnym źródłem żelaza; jednym z najlepszych źródeł cynku, miedzi i selenu, które zwiększają wydzielanie endorfin – substancji znieczulających, co obniża poziom napięcia i stresu, dlatego po spożyciu kakao czujemy się rozluźnieni, odprężeni i weseli. Kakaowiec jest również jednym z najlepszych źródeł witaminy C, E i B.
Ziarno kakaowca zawiera najwyższa dawkę antyoksydantów, a one chronią nas przed uszkodzeniem DNA, wirusami, rakiem, chorobami skóry itd.

Świetnie smakuje z własnoręcznie zrobionym mleczkiem kokosowym <3

Jak widzicie kakao to nie tylko dobre samopoczucie ale duża dawka zdrowia dla naszego ciała fizycznego!

Polecamy picie kakao ceremonialnego gdyż sami odczuwamy na co dzień jego pozytywne właściwości. Kakao Ceremonialne możecie nabyć w naszym internetowym sklepie szamanskibeben.pl

Pozdrawiamy Was ciepło!
Robert & Eos

 

 

 

Kategorie: nowości

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *