Kochani!

Nastał dla wszystkich – delikatnie mówiąc – ciężki okres, dlatego mamy dla Was coś, co może choć na chwilę pomoże Wam oderwać się od wiadomości, które bombardują nas wszystkich z każdej strony, czyli covid-19.

Wiemy z własnego doświadczenia, jak bardzo ważny jest spokój umysłu i pogoda ducha, aby czuć się zdrowo we własnym ciele, dlatego na ten czas, polecamy Wam z całego serca ćwiczenia Jogi we własnym domu 🙂 . Z racji tego, że niektórzy z Was nigdy nie mieli nic wspólnego z tymi ćwiczeniami, to zapraszamy do ćwiczeń online razem z JOGALATES studio.  Jest to studio jogi, w którym cyklicznie graliśmy uzdrawiające Ceremonie Dźwięku. Karolina, jest założycielką tego studia i prowadzi online zajęcia z jogi. Karolina wprowadzi Was swoim spokojnym i ciepłym głosem w świat ćwiczeń, które pozwolą Wam rozciągnąć, wzmocnić całe ciało oraz wyciszyć umysł 🙂 . Po zajęciach na pewno poczujecie przypływ pozytywnej wibracji, która naładuje Was na kolejne dni 🙂 . My również przyłączamy się do ćwiczeń z Karoliną, jak i innym instruktorami jogi w tym studiu.

Bardzo ważna kwestia jest taka, że z racji tego całego zamieszania ze stanem epidemiologicznym w naszym kraju, wszystkie zajęcia w studio musiały zostać odwołane, co za tym idzie, prowadzący są pozbawieni środków finansowych (wszystkie zajęcia online odbywają się za darmo) . Jeżeli spodobają się Wam zajęcia i mielibyście ochotę wesprzeć JOGALATES Studio, to możecie przekazać dowolną kwotę na ich konto. Tutaj link do grupy na której odbywają się zajęcia online.

Wszystkie lekcje tworzymy dla Was nieodpłatnie na czas kwarantanny.

Natomiast jeżeli ćwiczycie z nami i macie taką finansową możliwość, to jesteśmy jak najbardziej otwarci na wsparcie, które umożliwi przetrwanie tego trudnego czasu.
Dlatego jeżeli chcecie wesprzeć nasze działania możecie to zrobić wpłacając dowolna kwotę na konto Jogalates studio 28 1140 2004 0000 3102 7561 1245 tytułem „lekcje online”

Możecie pomóc nam udostępniając tą grupę swoim znajomym i znajomym znajomychW grupie siła!

Zdrowia dla Was!

JOGALATES Studio

My wspieramy Was wszystkich Kochani w tym trudnym okresie i myślimy o Was bardzo ciepło każdego dnia! Wspieramy świat grając sobie w domu na naszych Kryształowych Aniołach 🙂 

Niech światło będzie w Was ! 

Namaste

Ola i Robert 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *