Robert Noble – Moja przygoda z rozwojem świadomości trwa odkąd pamiętam. Od zawsze interesowały mnie wszelkie tematy ezoteryczne i duchowe.  Pragnąc pozyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania rozpocząłem praktykę eksterioryzacji zwanej w skrócie OOBE. Chcąc spopularyzować zjawisko podróży astralnych założyłem serwis internetowy Instytut Roberta Noble.

Po kilku latach praktyki napisałem książkę OOBE. Drugie życie poza ciałem, w której zawarłem najważniejsze informacje pozwalające uzyskiwać ten stan.  Jest to najbardziej konkretny poradnik z jakim możecie się spotkać.

Czując silną potrzebę podzielenia się swoją wiedzą wydałem drugą książkę pt. OOBE. Ścieżka Serca. W niej zawarłem najważniejsze wątki związane z moim osobistym rozwojem duchowym. W końcu pozwoliłem sobie na to by robić to co kocham w życiu. Wydałem również książkę OOBE. Lęk pierwotny, która pozwoli czytelnikowi zrozumieć czym jest lęk i strach oraz jak sobie z nimi poradzić. Gdy oczyścimy się z tego co nas blokuje, możemy w pełni rozwijać swój potencjał i zacząć prawdziwie żyć.

Postanowiłem pomagać innym w rozwijaniu ich osobistej mocy z wykorzystaniem masaży energetycznych oraz instrumentów terapeutycznych takich jak misy kryształowe.  Gdy po raz pierwszy zetknąłem się z Misami Kryształowymi ponownie wzniosłem energię kundalini. Wówczas wiedziałem, że Misy Kryształowe na dobre zagoszczą w moim Sercu.

Jestem ogromnie wdzięczny, że mam teraz okazję by dzielić się z Wami tymi cudownymi wibracjami Mis Kryształowych i wspólnie odbywać z Wami uzdrawiające podróże.

Eos Cris –  Odkąd pamiętam zawsze kierowałam się sercem. Pomimo młodego wieku, nabyłam wiele doświadczeń z różnych dziedzin życia. Dzięki temu mogę to wykorzystać w pracy z drugim człowiekiem. Byłam i jestem otwarta na ludzi, dzięki czemu z każdym potrafię się porozumieć. Poznałam siebie bardzo dobrze, dzięki temu żaden człowiek nie stanowi dla mnie tajemnicy.

Cieszę się gdy mogę przebywać wśród ludzi i napełniać ich serca miłością i wiarą w siebie i swoje możliwości. Zawsze widzę światełko w tunelu i dla mnie szklanka, zawsze jest do połowy pełna ;).

Lubię taniec spontaniczny (choć uczyłam się tańca towarzyskiego ;)), pływanie zawsze było moją pasją, jazda na rowerze, rolkach również należy do moich ulubionych zajęć “poza lekcyjnych”.   Kocham przyrodę, lubię chodzić na boso po trawie. Zawsze chciałam mieszkać w lesie ;). Jestem zwariowana, energiczna, zawsze uśmiechnięta. Kocham zwierzęta (wszystkie bez wyjątku), a one kochają mnie. Pomimo, że jestem zwariowana, to jestem optymistyczną realistką, co pozwala mi stąpać mocno po ziemi i nie siedzieć z głową w chmurach. Kontakt z muzyką miałam od dziecka, jestem samoukiem gry na gitarze, grałam na flecie, czasem gram Robertowi na nerwach :). Uważam, że kontakt z “duchowością” miałam przez całe swoje życie. Nie jest mi obcy tarot, numerologia, kalendarz majów, tematy takie jak, życie po życiu, życie przed życiem, wędrówka dusz itp, itd.

Razem z Robertem bardzo  dobrze się uzupełniamy, i dzięki temu możemy w pełni pomagać innym na ścieżce rozwoju świadomości. Wspólnie zajmujemy się masażem energetycznym. Organizujemy Warsztaty Mocy, gdzie ludzie mogą wydobyć z siebie swoją wewnętrzną moc. Uwielbiam grać na Misach Kryształowych i uzdrawiać poprzez dźwięk.

Wspólnie z Robertem mówimy, że nikt nie potrzebuje nauczycieli aby odkryć swoją wewnętrzną moc! Każdy ma ją w swoim sercu, wystarczy po nią sięgnąć!

ZAPRASZAMY WAS SERDECZNIE NA POZNAWANIE SIEBIE POPRZEZ WIBRACJĘ DŹWIĘKU!