Kilka słów co robić po naszym koncercie?

Z racji tego, że podczas naszej gry następuje bardzo głębokie oczyszczanie komórkowe ciała, to zalecamy wziąć kąpiel w soli np. epsom (sól gorzka) ale niekoniecznie.

Może być zwykła kuchenna lub jakaś pachnąca do kąpieli np.  z Morza Martwego.  Dzięki temu zabiegowi pozbędziecie się dużej ilości toksyn z Waszego organizmu. Jeśli natomiast nie posiadacie w domu wanny a tylko prysznic, to nic nie szkodzi, nie wszystko jeszcze stracone. Wystarczy się spłukać z intencją oczyszczenia. Możecie sobie przygotować delikatny peeling z soli. Wmasować go w ciało a potem spłukać wodą.

Kolejna rzecz, którą należy robić w kolejnych dniach po koncercie, to picie płynów, wody, herbatek ziołowych, takich jak np. skrzyp polny, herbata czerwona, zielona, pokrzywa zwyczajna, mięta, szałwia lekarska. Dzięki ich właściwościom nastąpi wydalenie toksyn z organizmu.

Jak wiecie gramy po to aby uzdrowić Wasze Boskie ciała. Pomóżcie sobie tymi małymi zabiegami aby w pełni dopieścić ciało i pokazać mu, że jesteście mu wdzięczni, za to, że dzięki niemu możecie doświadczać tych wszystkich ziemskich dóbr.

Najważniejsza rzecz, to obserwacja. Bądźcie uważni, świadomi tego co się z Wami jak i wokół Was dzieje. Obserwujcie swoje ciało, swoje reakcje, swoje emocje. Przyglądajcie im się bez zbędnej oceny. Np. jeśli zauważycie, że jesteście zdenerwowani, to starajcie się przyjrzeć temu, skąd to pochodzi? Gdzie jest źródło problemu? Nie róbcie sobie wyrzutów, tylko pozwólcie wypłynąć na zewnątrz (nie szkodząc przy tym innym istotom). Dzięki takiemu podejściu, przyspieszycie proces uzdrawiania.  Przede wszystkim jest ważne działanie a nie tylko rozmyślanie. Bądźcie całym sobą w TU i TERAZ! Nic bardziej prostego!

Życzymy Wam Kochani, samych cudowności i zapraszamy Was na kolejną podróż w głąb siebie!

Robert i Eos


Jak odnieść największe korzyści z koncertu?

Terminy i miejsca w których gramy.

TUTAJ MOŻESZ ZOSTAWIĆ SWOJĄ OPINIĘ NA TEMAT SWOICH ODCZUĆ PODCZAS JAK I PO KONCERCIE.