Witajcie!

Pewnie wielu z Was zastanawia się czym takiego jest Intencja Serca o której wciąż mówimy na Ceremoniach Dźwięku. Nie raz docierały do nas sygnały, że nie wiecie jaką intencję wybrać i czym ona w ogóle jest.

Postaramy się w prostych słowach wyjaśnić jak najwięcej, aby stało się to całkowicie jasne. Intencja to trudne słowo i dla każdego może mieć ono różne znaczenie, ale w tym przypadku chodzi o silne pragnienie osiągnięcia jakiegoś celu. To pragnienie wyczuwamy intuicyjnie i właściwie jest to pierwsze, które nam „przyjdzie do głowy”. Celem może być dosłownie wszystko, każdy ma swój własny. np. chęć uzdrowienia, uzdrowienie relacji, otwarcie się na miłość, otwarcie się na otaczający świat, uzyskanie odpowiedzi na pytanie, zdobycie pracy, zmiana miejsca zamieszkania, upewnienie się co do własnych wyborów etc.

Dlaczego należy swój Cel skupiać na Sercu?

Serce jest rdzeniem całego naszego Jestestwa. To tam scala się Duch i Materia. To właśnie w Sercu równoważą się wszystkie siły i energie wszechświata. Skupiając się na swoim Sercu wraz z intencją szybciej osiągniemy swoje cele.

Podczas ceremonii najważniejsze jest, aby jak najmocniej zrelaksować swoje ciało, to jest sprawić aby wszystkie mięśnie zostały rozluźnione. Do tego relaksu należy podejść swobodnie, ponieważ nie zawsze uda nam się w pełni osiągnąć głębokie odprężenie ciała, ducha i umysłu. Dlatego nie stresujcie się dodatkowo tylko dalej próbujcie aby dźwięki swobodnie przepływały przez Wasze ciało.

Życzymy Wam, aby wszelkie Wasze intencje, cele i marzenia zostały spełnione po każdym z naszych koncertów.

Przytulamy Was ciepło,

Robert i Ola

PS. Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało 🙂
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *