Zdjęcie: Marcin Janusz


Cześć Kochani!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że już niebawem, bo 21 października, ponownie spotkamy się w Lublinie i 22 października w Warszawie na wyjątkowym wydarzeniu – „Kąpiel w Dźwiękach”!

To dla nas niezwykle ważny moment, ponieważ będziemy mieli przyjemność podzielić się tą magiczną podróżą dźwiękową razem z Wami, Jak już wiecie od jakiegoś czasu razem z Marcinem tworzymy, to wspaniałe wydarzenie i cieszymy się z tego ogromnie!

Na naszym koncercie relaksacyjnym przygotowaliśmy dla Was niezwykłe instrumenty, które przeniosą Was w świat dźwięków i wibracji, które wygłaskają Wasze cudowne ciała 🙂 . Usłyszycie dźwięki mis kryształowych, gongów, ravvast, sansuli, mis tybetańskich, kijów deszczowych, bębnów i wiele innych instrumentów, które razem stworzą niesamowitą, magiczną aurę. To wyjątkowe połączenie dźwięków i wibracji z pewnością zanurzy Was w głęboki stan relaksacji i odprężenia.

Oddziaływanie dźwięków na ciało człowieka

Dla nas to nie tylko koncert, to prawdziwe doświadczenie głębokiej uzdrawiającej wibracji, które chcemy Wam podarować. To czas, kiedy możemy wspólnie zanurzyć się w dźwiękach i odetchnąć od codziennego zgiełku. To okazja do odkrywania siebie na nowo i doświadczania piękna muzyki w jej najczystszej formie.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Was na nasze koncerty „Kąpiel w Dźwiękach” w Lublinie i Warszawie 21 i 22 października 2023r. . To będzie niezapomniane wydarzenie, które chcemy przeżyć razem z Wami. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą magiczną podróżą dźwiękową!

Do zobaczenia na koncercie!

A tutaj linki do zapisów:

Lublin 17:30 i 19:30
Warszawa 17:30

Z radością i miłością

EosCris & Robert Noble


A tutaj zapraszamy Cię do naszego magicznego sklepiku :) 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *