Witajcie Kochani,

W naszych podróżach po Polsce spotykamy czasem bardzo ciekawych ludzi, obok których nie można przejść obojętnie. Na pewno my nie możemy 😉 . Taką osobą jest właśnie Kuba Kacprzak o pseudonimie artystycznym „Lazarus” .

Jest to człowiek o wielkim sercu, który robi rzeczy, jakie dla zwykłego śmiertelnika są praktycznie niemożliwe do osiągnięcia!

To prawdziwy fighter (wojownik) i to nie tylko dlatego, że ćwiczy boks i tworzy rap, ale dlatego, że ma siłę i hart ducha we wspieraniu ludzi, którzy potrzebują pomocy.

Kuba podejmuje się ekstremalnych wyzwań nie po to aby zabłysnąć na ekranie waszych TV czy monitorów, tylko aby wspierać słuszne cele. Jednym z jego wybitnych wyczynów, jest próba zebrania pieniędzy dla swojego kolegi, który ciężko chorował. Lazarus podjął się nie byle jakiego wyzwania, a było nim 60 maratonów i 60 walk bokserskich w 60 dni. Dla nas jest to po prostu coś niemożliwego do osiągnięcia z racji tego, że sami uprawiamy wiele sportów i wiemy ile potrzeba samozaparcia aby wyjść na zwykły trening jak coś nas boli, a co dopiero zrobić to co zrobił Kuba!

Musicie wiedzieć, że Kuba osiągnął swój założony cel mimo wszelkich przeciwności jakie były z tym związane.

Innym wyczynem była zbiórka pieniędzy na remont placówki stowarzyszenia Rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych „Koniczynka” w Radomsku. Kuba  przebiegł 400 kilometrów, by dotrzeć w Bieszczady, a dokładnie zdobył ich najwyższy szczyt, czyli Tarnicę. Musimy zaznaczyć, że pokonał tę trasę w 7 dni!

 

Lazarus jest nie tylko wojownikiem walczącym w słusznych sprawach ale jest świetnym artystą, który tworzy niesamowicie oświecający RAP. Chwili obecnej dostępne są dwie jego płyty „Anty Rap” i „Szmaragd wytwórni Olimp Records”, które z całego serca polecamy!

My nasze płyty otrzymaliśmy od Lazrusa w prezencie za co bardzo serdecznie dziękujemy! Nam się bardzo podobają, a teksty piosenek są pisane jakby powstały w innym wymiarze. Czuć w nich pasję i serce, a przede wszystkim PRAWDĘ.

Tutaj możecie posłuchać jego teksty a tutaj zakupić jego płyty.Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z twórczością tego niesamowitego Szamragdowego Wojownika!

Pozdrawiamy Cię serdecznie Lazarus, życzymy kolejnych sukcesów i do zobaczenia na Olimpie!

Robert Noble & EosCris2 komentarze

Brniolka61 · 02/08/2020 o 5:21 pm

Piękne, prawdziwe słowa o człowieku o kryształowym sercu.
Dziękuję.

LZR · 02/08/2020 o 2:52 pm

Niezwykle mi miło czytać takie opinie. Bardzo dziękuję. Ach, no i przydomek „Szmaragdowego Wojownika” – kozacki. 😀

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *