Witajcie Kochani!

Zapraszamy Was serdecznie na nasze wydarzenie, które odbędzie się 3 lutego w Lublinie – Ceremonia Dźwięku Mis Kryształowych. To niezwykła podróż z dźwiękiem, gdzie zagramy przepiękną Ceremonię Dźwięku z udziałem naszych wspaniałych Instrumentów, w tym mis kryształowych, gongów, mis tybetańskich, dzwonków koshi, bębnów, grzechotek, tworząc wspaniałą symfonię dźwięku.

Wspólnie z Robertem stworzymy niezapomniane przeżycie dźwiękowe, które przeniesie Was w inny wymiar doświadczenia. Dźwięki, które wydobędziemy, pomogą Wam głęboko się zrelaksować i pozwolą Wam doświadczyć siebie w zupełnie nowy sposób.

To magiczne wydarzenie jest nie tylko cudowne, ale także piękne. Jest to rytuał transformujący świadomość, ducha i ciało. Dźwięk staje się mostem, który prowadzi nas przez nieznane obszary naszego wnętrza, otwierając drzwi do głębokiej relaksacji i samopoznania.

Ceremonia Dźwięku Lublin 18.00-19.30

A po Ceremonii, razem z Marcinem i Anią, przeniesiemy się w świat gong puja – głębokiego relaksu przy dźwiękach wyłącznie gongu. Ta całonocna sesja dźwiękowa będzie kontynuacją naszego magicznego doświadczenia, zapewniając uczestnikom jeszcze głębsze zanurzenie w świecie dźwięku i relaksacji.

Dołącz do nas 3 lutego i pozwól dźwiękom poprowadzić Cię w podróż, która odmieni Twoje spojrzenie na relaksację i doświadczenie siebie poprzez dźwięk. To wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do zanurzenia się w świecie mistycznych dźwięków i odkrycia piękna, jakie niosą ze sobą.

Gong Puja Night 22.00-6.00

Czekamy na Wasze zapisy!

Do zobaczenia!

Ps. Pamiętajcie o kocykach, podusiach i wodzie <3

Robert i Ola


 

Nasz magiczny sklepik

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *