W tym magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia, kiedy melodie świętującej radości wypełniają serca, pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Podobnie jak dźwięk pięknych i uzdrawiających instrumentów, którymi Was uzdrawiamy – mis kryształowych, dzwonków Koshi, sansuli, bębnów, gongów oraz mistycznych mis tybetańskich – pragniemy, by te Święta przyniosły Wam i Waszym bliskim harmonię, spokój oraz niezwykłą melodię radości.

Jak każdy dźwięk, który wypływa z tych mistycznych instrumentów, my pragniemy być dla Was źródłem spokoju i wewnętrznego piękna. W tej świątecznej symfonii znajdźcie czas na refleksję i odnalezienie w sobie spokoju, który emanuje jak najcenniejszy dźwięk.

Tutaj niebawem znajdziesz link, który przeniesie Cię na wspólną Ceremonię Dźwięku online już w te święta 26.12.2023r

Życzymy Wam, aby Święta Bożego Narodzenia przyniosły Wam miłość z najbliższymi oraz z samym sobą, piękne chwile radości, pełne ciepła i wzruszeń, oraz odnalezienie w sobie spokoju, takiego jakiego dostarczają Wam nasze Ceremonie Dźwięku.

Z serca życzymy Wam pełnych magii Świąt Bożego Narodzenia. Niech te święta będą jak najpiękniejsza kompozycja, a Wasze serce niech zawsze pulsuje z harmonią i spokojem.

Wesołych Świąt!
Robert Noble & EosCris
misykrysztalowe.pl


 


Tutaj nasz magiczny sklepi do którego odwiedzenia Was zachęcamy <3

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *