Kochani, bardzo często na naszych ceremoniach mówimy o tym abyście wyrażali swoje intencje, są one niezmiernie ważne. Dźwięki pomagają nam osiągać nasze cele i marzenia. Sytuacja jaka panuje czyli ogólny strach i zagubienie,  nie pomaga w tworzeniu nowych rzeczy i spełnianiu swoich marzeń. Takie negatywne emocje osłabiają nasz system autoimmunologiczny czyli tracimy naszą odporność. Zatem jeśli chcemy być zdrowi, musimy pielęgnować każdego dnia pozytywne odczucia i miłość w sercu. Emanować tym na wszystko i wszystkich. Patrząc na innego człowieka, postarajmy się nie oceniać tego co robi, i jak żyje. To nas tylko osłabia. Każdy ma prawo do własnego zdania i życia. Nie zmieniajmy innych na siłę. „Żyj i daj żyć innym” to jest świetna życiowa maxyma. Jedyne co można zrobić dla siebie, to zadbać o własne zdrowie fizyczne i co najważniejsze w tym czasie, zdrowie psychiczne. Dobrze będzie jak postaramy się panować nad swoimi myślami, po prostu będziemy kontrolować nasze emocje. Postarajcie się zrobić tak przez kilka dni a sami zobaczycie jak Wasze życie się zmieni.

Jak wielu z Was wie, nie gramy już publicznie z racji całej tej nagonki i niezrozumiałych dla nas obostrzeń. Brakowało nam tego bardzo! Dlatego już od jakiegoś czasu gramy w domu dla siebie i dla WAS Kochani, wypuszczając w świat intencję uzdrowienia, spokoju ducha i miłości w sercu! Zatem jeśli czujecie się opuszczeni, samotni, źli, przygnębieni, pamiętajcie, że jesteśmy z Wami sercem i duszą! i wspieramy Was na każdym poziomie Waszego życia!

Wiedzcie, że nie ma znaczenia czas i przestrzeń, my zawsze jesteśmy z Wami połączeni i gramy dla Was naszą uzdrawiającą pieśń życia!

Przytulamy Was serdecznie i często o Was myślimy <3

Robert & Eos0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *