Zdjęcie: misykrysztalowe.pl

Cześć Kochani!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Nasza ukochana książka „Nagual Julian” autorstwa Roberta Noble została nominowana do plebiscytu na „Najlepszą książkę na wiosnę”. To niesamowita okazja, aby docenić talent nie tylko Roberta, ale także polskiej literatury.

Robert Noble to wyjątkowy pisarz, którego styl i mądrość słowa zachwycają każdego, kto ma okazję zagłębić się w jego twórczość. „Nagual Julian” to jedna z jego najnowszych publikacji, która podbiła serca wielu miłośników literatury. To opowieść pełna magii i mistycyzmu, w której pojawiają się tajemnicze postaci i niezwykłe zdarzenia.

 

O Nagualu Julianie i świecie Czarowników z Robertem Noble

Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do promocji twórczości Roberta poprzez włączenie jego książki do plebiscytu. Dlatego zachęcamy Was do oddania głosu na „Naguala Juliana” w kategorii Proza polska. To doskonała okazja, aby wyrazić uznanie dla talentu i pasji rozwoju świadomości naszego autora.

A jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać „Naguala Juliana”, to polecamy sięgnąć po tę niezwykłą książkę. To lektura, która porusza ważne tematy i wciąga czytelnika od pierwszych stron. To pozycja, która z pewnością zagości na Waszej półce i będziecie do niej chętnie wracać.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zachęcamy do oddania głosu na „Naguala Juliana” w plebiscycie. Klikając w poniższy link, pomożecie nam promować talent Roberta Noble i odkrywać innych utalentowanych polskich pisarzy.

https://ksiazkanawiosne.pl/glosowanie,6196653

Pozdrawiamy serdecznie,

misykrysztalowe.pl


Misy metalowe – prosty sposób na poprawę zdrowia i samopoczucia


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *