Hej kochani!

Zapraszamy Was serdecznie na niezwykłe spotkanie z nami, które już niedługo odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim, Bydgoszczy oraz Lublinie – to właśnie tam rozkwitną nasze magiczne Ceremonie Dźwięku! Juuupiiiii!

Zdjęcie: misykrysztalowe.pl

Pragniemy podzielić się z Wami tym wyjątkowym, muzyczno-dźwiękowym doświadczeniem, które przeniesie Was w świat niezwykłych wibracji, oczyszczając Wasze ciała i umysły z nagromadzonych emocji.

Uzdrawiające dźwięki, które pobrzmiewają z naszych boskich instrumentów, w połączeniu z naszą boską energią, otworzą przed Wami bramy transformacji. To wyjątkowe przeżycie pozwoli Wam przekształcić to, co wymaga zmiany, w coś niezwykłego, pięknego i pełnego dźwięku. Uczestnictwo w naszych ceremoniach to podróż przez krainę szczęścia, miłości, a nawet niebiańskich chórów – wszystko zależy od tego, jak bardzo otwarci jesteście na tego typu doświadczenia.

„Dźwięk to nie tylko fala dźwiękowa, to energia, która przenika nasze istnienie. Jest jak magiczny klucz, otwierający drzwi do zakamarków duszy i serca. Kiedy zanurzymy się w dźwięku, doświadczamy nie tylko melodyjnych tonów, ale także uzdrawiającej siły, która pomaga nam odkrywać nasze wewnętrzne piękno i równowagę. To nie tylko słyszalna harmonia, lecz również niewidzialna nić, łącząca nasze emocje z bezkresem dźwięków, które wibrują w każdym z nas.” – Nagual Laila

Uzdrawiające i kojące melodie, które tworzymy, przeniosą Was w świat pełen magii, a po ceremoniach dźwięku możecie odczuć szereg pozytywnych zmian na poziomie mentalnym, fizycznym i duchowym. Ci z Was, którzy już uczestniczyli w naszych wydarzeniach, doskonale znają te dobroczynne efekty, gdyż sami doświadczyli ich na własnej skórze. Cieszymy się również z tego, że wielu z Was postanowiło podążać ścieżką uzdrawiania poprzez dźwięk, ponieważ dźwiękoterapia przynosi liczne korzyści!

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji doświadczyć tego niezwykłego świata dźwięków, serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w naszych koncertach i ceremoniach. To będzie niezapomniana podróż <3

Tutaj znajdziecie nas na Ceremoniach Dźwięku! Zapraszamy gorąco <3

Ostrów Wlkp. 20.01.2024r.

Bydgoszcz 21.01.2024r.

Lublin 3.02.2024r.

Do zobaczenia!
EosCris & Robert Noble


Wspieraj nas poprzez zakupy w naszym magicznym sklepiku :) 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *