Witajcie!

Nie wszyscy może wiecie,  że w naszym ciele znajdują się bardzo ważne ośrodki energetyczne tak zwane czakramy (czym są czakry?).

Gdy są w dysharmonii nasze życie nie układa się najlepiej. A każdy z nas pragnie szczęśliwego i obfitego życia w pełnej radości i zdrowiu, czyż nie? 🙂 My tak i dlatego codziennie staramy się znaleźć chwilę dla nas samych i poświęcić trochę uwagi naszym centrom energetycznym aby polepszyć przepływ energii.

Służą nam do tego misy tybetańskie i kryształowe ale nie tylko ich używamy do tego celu.

Korzystamy również z wizualizacji kolorów poszczególnych czakr, jak i medytacji prowadzonej  oraz ostatniego czasu spodobały nam się Chanty. Oczywiście bardzo ważne są dla nas kadzidła oczyszczające i harmonizujące naszą aurę i czakry 🙂 Bez tego ani rusz 😉


To wszystko połączone razem pozawala nam być bardziej uważnym i sprawia, że nasze życie jest bardziej atrakcyjne i kolorowe. Cieszymy się większym zdrowiem i spokojem. Dlatego robimy to co robimy grając dla Was na Misach Kryształowych, organizując Warsztaty Mocy, jak i wykonujemy indywidualne sesje masażu Misami Tybetańskimi.  Po prostu pragniemy aby Wasze życie było pełne i szczęśliwe.

Życzymy Wam Kochani udanych medytacji z kolorami i pracy ze swoimi czakrami w celu polepszenia Waszego życia.

Do zobaczenia na szlaku !
Eos & Robert


 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *