Czym jest koncert Mis Kryształowych?

 

 

Koncert relaksacyjno – oczyszczający przy dźwiękach takich instrumentów jak: misy kryształowe, misy tybetańske, monokuranty, bębny szamańskie, grzechotki, dzwonki koshi, tingshe, kij deszczowy, sansula, didgeridoo,  to czas dla Waszej duszy i ciała. To czas, który możecie spożytkować na proces wglądu we Własną Jaźń aby polepszyć swoje życie.

Nasze instrumenty działają uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz synchronizują półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębi się Wasza koncentracja i samoświadomość.

Na koncercie możecie połączyć się ze Źródłem, skupiając swoją uwagę na Sercu. Dzięki wszystkim dźwiękom możecie połączyć się ze swoją Boskością i mocą twórczą, którą wykorzystacie do wyższych celów jak i do spełnienia swoich najskrytszych marzeń. Połączcie się z intencją a osiągniecie wszystko co zamierzycie! W tym tekście znajdziesz Jak odnieść największe korzyści z koncertu?

Na naszym koncercie poczujecie, jak wibracja dosłownie wchodzi w Wasze ciało, likwidując w nim wszystkie napięcia i udrażniając wszystkie kanały, dzięki którym energia może krążyć w Waszym ciele, dając Wam życie.

Dźwięk Mis Kryształowych działa na nasze komórki, przebijając się przez wszystkie blokady, uwalniając emocje, dlatego tak ważne jest aby zwrócić uwagę na to co należy robić po koncercie?

Wibracje Mis zmieniają częstotliwość fal mózgowych synchronizując półkule mózgowe. Sprzyja to lepszej koncentracji i wyzwala twórczy potencjał. Dzięki lepszej pracy mózgu szybciej możemy rozwiązywać problemy.

Kryształowe instrumenty mają moc uzdrawiania naszego kręgosłupa, serca oraz całego układu odpornościowego. Dzięki czemu zmniejsza się możliwość zachorowania, jak również przyspiesza wszelkie procesy leczenia i zdrowienia. Kąpiel w dźwiękach, której możecie doświadczyć na naszych koncertach szczególnie polecamy osobom w czasie rekonwalescencji.

Nasze ciała są krystalicznej struktury. Praca z misami kryształowymi, ma znaczący wpływ na narządy, tkanki, komórki, jak i na układ krążenia, układ hormonalny i metabolizm.

Dźwięki wyciszają nasze myśli, uspokajają. Korzystnie wpływają na cały nasz system.

Przeciwwskazania  do odbycia koncertu to: ciąża, epilepsja, rozrusznik serca. Praca z energią na tym poziomie, może być przyczyną rozregulowania tego urządzenia. Małym dzieciom również nie polecamy gdyż one same mają dużą dawkę energii i mogłoby to zakłócić ich rozwój.


Bardzo chętnie gramy dla Was, widząc, że świadomie wybieracie dźwiękoterapię misami jako narzędzie dla poprawy samopoczucia i rozwoju zarówno swojego jak i bliskich.

Namaste!
Robert & Eos


Jak odnieść największe korzyści z koncertu?

Korzyści z koncertu na Misach Kryształowych.

Terminy i miejsca w których gramy.

TUTAJ MOŻESZ ZOSTAWIĆ SWOJĄ OPINIĘ NA TEMAT SWOICH ODCZUĆ PODCZAS JAK I PO KONCERCIE.