Zachęcamy Was do dzielenia się swoimi wrażeniami po odbytych koncertach Mis Kryształowych. Każda opinia jest cenna i poszerza zakres naszej wiedzy. Jakie jest wasze samopoczucie w trakcie koncertu? Czy zauważacie jakieś zmiany w kolejnych dniach?

22 Komentarze

Maria · 10/11/2019 o 9:19 pm

Piątkowy koncert w Lublinie był cudowny:-) Po takiej dawce pozytywnych wibracji dzieją się same cuda 🙂 bardzo wam dziękuję i mam nadzieję że był to pierwszy ale nie ostatni koncert w Samodobro.

Misy w Bydgoszczy X.2019 · 09/10/2019 o 7:25 pm

To był kolejny fantastyczny koncert… cudowne uczucie lekkości, nawet latania, czasem tańca… przy gorącym oczyszczającym ogniu. Każdy ma inne odczucia, a dla mnie przyplyw energii i uczucie oczyszczania… jeszcze kilka dni po koncercie, jest bezcenna. Dzięki , że macie odwagę wprowadzać nowe elementy i podążacie za energią grupy. Czekam niecierpliwie na kolejne spotkanie. Monika

Ewelinq · 30/09/2019 o 7:30 am

Długi czas szukałam w Warszawie koncertu “dla siebie”,aż trafiłam na tą parę.
Koncert był piękny i magiczny, był tym oczyszczaniem, którego potrzebowałam,którego mi również mocno brakowalo. Magda dźwięków jest niesamowita,uważam, że każdy kto nie zna powinien choć raz spróbować. A ludzie niesamowicie, otwarci, sympatyczni z sercem do ludzi na dłoni. Polecam serdecznie. Ja na pewno będę wracać ♥️dziękuję Wam, Olu i Robercie za Wasz koncert,za Waszą pasje i energię ,za to co robicie dla innych swym talentem♥️

    Ewelina · 30/09/2019 o 7:33 am

    Ah tak śpieszno mi było by zostawić po sobie ślad, że nie zauważyłam błędów w tekście podyktowanych słownikiem Co Wasza magia robi z ludźmi hihi
    Dziękuję ♥️

Maria.I. 20.08.2019 Wroclaw · 26/09/2019 o 3:53 am

Kilka miesięcy temu pokustykalam z bolącym kolanem na spotkanie z Robertem i Olą .
Podczas koncertu przez moje ciało zaczęła przepływać energia,po dojściu do kolana zaczęła być bardzo intensywna i to trwało przez dłuższą chwilę.
W tym czasie ból kolana był bardzo mocny. Po koncercie naładowana niesamowitymi wibracjami zerwałam się z maty i nie zauważyłam,że ból zniknął. Jestem bardzo wdzięczna Robertowi i Oli, że “naprawili” mi kolano. Wielkie dzięki, że pojawiliscie się w moim życiu. Jesteście cudowni. Maria.I.

    Robert i Ola · 26/09/2019 o 7:28 am

    Bardzo się cieszymy, że nasza energia jak i instrumentów działa na Ciebie uzdrawiająco. Słodkości które od Ciebie otrzymaliśmy bardzo miło wspominamy 🙂 Również cieszymy się, że pojawiłaś się w naszym życiu i zawsze tak ciepło nas Witasz! <3 Do zobaczenia w kosmicznej przestrzeni 🙂

Grazyna · 28/10/2018 o 4:27 pm

Wczoraj zagraliście piękny koncert w Kielcach. To było fantastyczne duchowe uniesienie. Czułam się znakomicie zrelaksowana, ta wibracja była niezwykła i ogarniała całe moje ciało. Dziękuję i do zobaczenia następnym razem.

Kamila · 15/05/2018 o 7:36 am

Dziękuję wam kochani za to co robicie dla mnie. Dziękuję za piękną niespotykaną grę i cudowną waszą opiekę, którą czuję zawsze gdy jestem na waszym koncercie i długo po. Jesteście wspaniałymi szamanami. Ostatnio miałam niesamowite przeżycia podczas sesji. Byłam w lesie i tańczyłam przy ognisku, otworzyła mi się czakra serca i poczułam jak miłość rozlewa się na cały wszechświat! To było coś pięknego! Widziałam mnóstwo kolorów wokół mnie a z drzew promieniował blask, który jakby się ze mną łączył. Ciężko to opisać ale jeszcze dziś jest to świeże doznanie… Do zobaczenia! Na pewno się spotkamy! 🙂

Piotr · 11/05/2018 o 9:24 am

Przyszedłem na koncert z bólem chronicznym nogi a po koncercie ból całkowicie ustał 🙂 i trwa tak do dziś 🙂 Koncert był rewelacyjny! Czułem jak bęben rozkrusza we mnie to co mi nie służy. Mieszanka tych dźwięków jest po prostu niesamowita! Robert i Ola stworzyli taką atmosferę, że czułem, jakby ten koncert był grany tylko dla mnie! Musicie sami przyjść i zobaczyć bo jest to nie do opowiedzenia! Mam nadzieje, że zobaczymy się jeszcze w Warszawie 🙂 Dziękuje z całego serca <3

Magda · 08/05/2018 o 9:49 am

Byłam we Wrocku w drzewie życia było super! Tylko trochę mi przeszkadzali, ci co byli poza salą koncertową :/
Robert i Ola stworzyli niesamowitą atmosferę, jak zawsze! 🙂 Wibracja mis i wszystkich innych instrumentów jest niesamowita! Dziękuje! Jak dla mnie za rzadko jesteście 🙂 :* <3

Kamila · 08/05/2018 o 9:28 am

Jest super! Wspaniała podróż i mocne brzmienia. Bardzo Wam dziękuję Kochani!

Tomek · 25/09/2017 o 7:58 am

Miałem niewątpliwą przyjemność uczestniczyć wczoraj w koncercie Oli i Roberta w Mandala Szkoła Jogi w Bydgoszczy. Nie wiem czy uda mi się oddać wrażenia, których doświadczyłem, ale była to cudowna podróż. Czas i przestrzeń przestały mieć znaczenie. Zaczęło się dość niewinnie, dzwoneczki, łagodne pobrzękiwania mis, ale potem wibracje przybrały na sile i czułem jak przenikają całe moje ciało. Potem dołączył bęben szamański i czułem i widziałem jak dźwięk rozchodzi się w postaci koncentrycznych kół nad moim ciałem i gdzieś w dół, przenika i rozlewa się we mnie, jak koła na wodzie. Potem był zapach palo santo, cudowny, zniewalający, wraz z rytmami bębna zabrał mnie gdzieś do Ameryki Pólnocnej, w połączeniu z jakąś grzechotką, kreował wizję szamanów, grzechotników itp. Po jakiejś chwili dołączyły misy kryształowe i przeniosłem się na tybetańskie równiny. Dzwoneczki koshi, wibracje jakie tworzyły dźwięki mis, to wszystko sprawiło, że dosłownie czułem, że jestem gdzieś daleko. Potem pojawiły się dźwięki, których nie jestem w stanie zidentyfikować, ale zabrały mnie gdzieś w otchłanie Pacyfiku, gdzie jestem pewien, że słyszałem wieloryby, nawoływania płetwali błękitnych. Nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia, ale to nie ważne. Ważne jest to, że była to piękna podróż w krainę dźwięków, gdzie zmysły się łączą, gdzie słyszymy kolory i widzimy muzykę, a ciało przestaje nam przeszkadzać. Dziękuję wam pięknie, Olu i Robercie! Rozsiewajcie miłość wokół siebie! Pozdrawiam z miłością, Tomek.

Paweł · 07/08/2017 o 7:26 pm

Pierwszy raz do Was trafiłem będąc na wielu różnych koncertach mis i już rozumiem co mieliście na myśli, mówiąc przed koncertem, że gracie “intensywnie”. Dziękuję za oczyszczenie.

Giga · 04/06/2017 o 9:15 pm

Misy okazały się dla mnie objawieniem! Właśnie tego potrzebowałam…taki masaż dźwiękiem, który przenika cały organizm do głębi- od stóp do głowy. Byłam dwa razy. Po pierwszym koncercie przez kilka dni pod wieczór wypływały łzy z moich oczu samoczynnie, dla mnie było to zaskoczeniem zwłaszcza, że cierpię na ich suchość…i migotały mi kolorowe światła przed oczami. W trakcie samego koncertu bardzo dobrze wspominam bębny…w ich rytm (w wyobraźni) tańczyłam przy ognisku bo taką niesamowitą energią mi dawały…i co najlepsze jako mężczyzna:) Drugi koncert miesiąc później okazał się jeszcze lepszy, wydaje mi się, że dlatego ponieważ w trakcie pierwszego za bardzo myślałam nad wszystkim, natomiast podczas drugiego weszłam w stan odprężającego relaksu i wiedziałam na czym chce się skupić-czyli na czakrach. W pewnym momencie poczułam potrzebę zobaczenia siebie biegnącą wśród zieleni..rozejrzałam się i zobaczyłam w oddali na wzgórzu miasto i stamtąd dochodził dzwon (bo akurat podobny dźwięk się pojawił) i poczułam niesamowitą ekscytację bo coś tam na mnie czekało. Gdy dotarłam na miejsce okazało się, że czekało tam na mnie uczucie niesamowitej akceptacji, miłości i radości. Napełniłam tym całą swoją istotę….i zaczęłam powtarzać, że bardzo się kocham, żebym tak nie cisnęła na siebie, że wszystko jest w porządku….
Popłakałam się ale były to pozytywne łzy. Ola z Robertem ewidentnie całkowicie angażują się w to co robią a to co robią jest niesamowite!

Madzia · 04/06/2017 o 4:29 pm

Dziękuję wam kochani za cudowny koncert pełen wzruszeń i pozytywnej wibracji. Od czasu gdy po raz pierwszy doświadczyłam waszej gry w moim życiu zaszły ogromne zmiany. Ciągle pracuje nad sobą i widzę, że zaczynam stawać się coraz silniejsza! Wszystko zaczyna iść zgodnie z moim planem. Cieszę się, że was poznałam i mogę uczestniczyć na waszych pełnych magii koncertach <3

Joanna · 28/05/2017 o 10:50 am

Każdy z trzech koncertów Oli i Roberta, na których byłam do tej pory odbierałam różnie i jednocześnie trzeba zaznaczyć, że wszystkie bardzo mnie odprężyły i „dodały skrzydeł” do dalszego działania. W trakcie samych koncertów odczuwałam, że Ola i Robert na swój sposób przemawiali do nas poprzez dźwięk. Można odczuć ich bardzo pozytywne intencje, dzięki którym mamy szansę oderwać się od tego co nas przytłacza i zregenerować siły witalne.

Dziękuję i czekam na kolejne koncerty 🙂

Olga · 26/05/2017 o 7:35 pm

Polecam z całego serca doświadczenie uczestnictwa w uzdrawiającym koncercie. W trakcie odczuwalna opieka i bezpieczeństwo prowadzenia ze strony Oli i Roberta. Ich zaangażowanie i oddanie. Każdy pewnie bardzo indywidualnie przeżyje ten proces dźwiękoterapii, ale warto poddać się temu, jeśli narodzi się taka potrzeba. Dźwięki lekko dotykają albo mocno wchodzą i wibrują wgłąb, każdy koncert to inna jakość i inne wrażenia. Każdy z nas jest inny i po swojemu we właściwy dla siebie sposób przeżyje koncert. Bogactwo dźwieków i wibracji….i ich wzajemne przenikanie się.
Dziękuję <3

Kamila Kos · 25/05/2017 o 5:40 am

Witam Was! Jestem Waszym uczestnikiem od jakiegoś czasu w Poznaniu. Moje wrażenia, są zawsze inne gdyż zawsze gracie inaczej 🙂 . Jestem zachwycona tą wibracją, która wchodzi w moje ciało. Czuję jak przepycha moje meridiany. Wielokrotnie miałam wizję podczas trwania koncertu w których robiłam różne zaskakujące rzeczy 🙂 Zawsze po koncercie czuję się spokojna ale naładowana pozytywną energią. Czuję wiatr w uszach 😉 Moi bliscy również widzą pozytywne zmiany we mnie. Dziękuję Wam Olu i Robercie za Wasze serce, które wkładacie podczas gry! Zobaczymy się jeszcze na pewno!

Sameer Khurana · 24/05/2017 o 3:39 pm

Byłem juz dwa razy już i mogę powiedzieć że każdy powinien chodzić na koncerty Oli i Roberta bo to jest po prostu Boskie !! Trudno mi odpisać jak się czułem dlatego mogę jedynie powiedzieć że było BOSKO !!
Zachęcam i polecam wszystkim 🙂

Agnieszka · 16/05/2017 o 2:35 pm

Uczestniczyłam już kilka razy w koncertach mis kryształowych prowadzonych przez Roberta i Olę. Każdy koncert jest inny, każdy przynosi mi nowe doznania. Jest to wspaniałe godzinne spotkanie z niezwykłymi dźwiękami różnych instrumentów. Niezwykły relaks, oderwanie od codzienności. Taki koncert to świetny prezent jaki można zafundować swojemu ciału i zmysłom. Polecam każdemu 🙂

Leszek · 08/05/2017 o 8:36 pm

Miałem bardzo poważny problem z kaszlem, którego lekarze od tygodni nie mogli zwalczyć. Obawiałem się, że nasilający się problem sprawi, iż wyląduję w szpitalu! Wybrałem się na koncert mis kryształowych w Poznaniu. Po koncercie wróciłem do domu … bez kaszlu, jednak nadal w gardle odczuwałem jakieś podrażnienia. Niestety po dwóch dniach kaszel zaczął powracać, nie wiem czy mu w tym trochę sam nie pomogłem angażując się w niepotrzebne sytuacje stresowe. Postanowiłem, że ponownie wybiorę się na koncert mis kryształowych. Po moim drugim koncercie ponownie mój kaszel minął, lecz tym razem już nie powrócił! Ponadto podczas koncertów odczuwałem magię wibracji w całym ciele, przez cały mój organizm przepływał prąd pozytywnej energii! Moim zdaniem tych wszystkich efektów i pozytywnych oddziaływań, nie da się osiągnąć słuchając internetowych nagrań o podobnej tematyce, nawet w przypadku użycia słuchawek stereo!!! Do zobaczenia na kolejnych koncertach! Przyjadę „naładować akumulatory”! 😉

Maria · 07/05/2017 o 11:11 am

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w ostatnim koncercie w Krakowie w Dębnikach.
Było to wspaniałe przeżycie, dżwięki harmonijnie wędrowały w ciele, wspaniałe uczucie!
Wykonawcy doskonale się dopełniają i podczas kocertu tworząc cudowną przestrzeń utkaną z dżwięków. Dla mnie ten koncert to piękny taniec moich ciał subtelnych, którego wspomnienie budzi lekki dreszcz na ciele do dzisiaj . Wędrowałam z tą piękną muzyką po dżungli, unosiłam się w przestworza, zanurzałam się w morskie głębiny. Po koncercie trudno powrócić do swojego śpiworka , na szczęście lekkość , nowy, wewnętrzny porządek, uczucie uwolnienia zabieramy ze sobą w naszę rzeczywistość . Bardzo dziękuję !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *