Witajcie Kochani!

Wielokrotnie dostajemy od Was zapytania czym jest nasza Ceremonia Dźwięku? Czy są to jakieś czary? Czy odprawiamy jakieś rytuały? Kto może brać udział w takim wydarzeniu? Czy są z tego korzyści? Czy są przeciwwskazania? I wiele, innych tego typu pytań.

Ceremonia Dźwięku to Celebracja Życia w pełnym jego spektrum. To na nowo odkrywanie, że Życie ma różne barwy. Dzięki temu, że leżycie wygodnie na macie i błogo relaksujecie swoje ciało, jesteście w pełni bezpieczni, możecie zaobserwować zewsząd dochodzące żywe dźwięki, które zabiorą Was w  Waszą własną podróż. Jak bardzo magiczne będzie to doświadczenie, zależne jest od głównie od tego, jak bardzo się jemu poddacie i jak bardzo głęboko pozwolicie sobie zejść.

Na naszych spotkaniach nie stosujemy żadnych zaklęć, czarów, rytuałów, programów.

Poprzez to, że stajemy się kanałem przekazującym Wam Energię Wszechświata, dajemy Wam możliwość odkrycia własnej potencjalnej Mocy Twórczej. Możecie ją wykorzystać tak jak chcecie.

Co to może być takiego? Może być dosłownie wszystko! Np.: zmiana pracy, wyremontowanie domu, kupno samochodu, uzdrowienie siebie czy innych, wyjazd na upragnione wakacje, doładowanie energii, uwalnianie się od nałogów, wyciszenie się, rozwiniecie się duchowe etc.. Możliwości są dosłownie NIEOGRANICZONE!

Ceremonia jest dla wszystkich chętnych, którzy świadomie pragną zmienić swoje życie na lepsze. Nie ważne w jakim miejscu są teraz.

Ważne aby chęć udziału w Ceremonii wynikała z wewnętrznej potrzeby serca, duszy. Dlatego zawsze mówimy Wam, że nie należy namawiać nachalnie nikogo na spotkanie z nami i naszymi instrumentami. Gdyż to musi wynikać tylko i wyłącznie z głębokiej potrzeby Serca, potrzeby zmiany, potrzeby uzdrowienia.

Musicie wiedzieć, że Ceremonia Dźwięku pomimo tego, że jest grupowym spotkaniem, jest bardzo intymnym i indywidualnym doświadczeniem. Każdy przeżywa je na swój własny sposób. Doświadczenia mogą się różnić między sobą ale każde jest tak samo ważne.

Przeciwwskazaniami do udziału w Ceremonii są zaawansowana ciąża, nie dlatego, że może zaszkodzić mamie czy dziecku ale dlatego, że dźwięki czasami są bardzo intensywne a dziecko w łonie matki słyszy bardzo głośno i mogłoby to w jakiś sposób na nie wpłynąć. Mama mogłaby również obawiać się o dziecko, co prowadziłoby do jej nadmiernego napięcia ciała i ogólnego stresu.

Kolejnym jest rozrusznik serca. Dźwięki mogą rozregulować działanie takiego urządzenia.

Na nasze spotkanie niewskazane jest również przybywanie w stanie choroby (choroby przenoszone drogą kropelkową tj.: katar, kaszel, grypa, ospa itp.) mogącym zakłócać czy bezpośrednio zaszkodzić innym uczestnikom.

Nie zachęcamy dorosłych do zabierania na Ceremonie dzieci. Nie dlatego, że nie chcemy ich uzdrawiać ale dlatego, że nasze spotkania są intensywne energetycznie, mocno intymne i mogą zachodzić różne nieprzewidziane procesy uzdrawiania uczestników. W takich sytuacjach uczestnik może, krzyczeć śmiać się, płakać, tańczyć, głęboko oddychać, dziecko mogłoby tego nie zrozumieć, przestraszyć się, co mogłoby negatywnie wpłynąć na jego rozwój.

Zatem jeżeli czujecie potrzebę własnego rozwoju, zmiany, odpoczynku, resetu, nabrania sił, wzmocnienia, uwolnienia inspiracji itp. To z całego Serca zapraszamy Was na spotkania z nami na naszych Ceremoniach Dźwięku.

Z miłością

Robert Noble & EosCris


 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *