Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Głęboki Relaks Fabryka Energii

20 stycznia, 2019-8:00 pm-9:30 pm

50zł

Koncert Relaksacyjny przy dźwiękach Mis Kryształowych

Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław
pl. Wolności 7
Kamienica pod Złotym Dębem


 

Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych, mis tybetańskich, gongu, monokurantów, bębnów szamańskich, grzechotek, dzwonków koshi, tingshe, kija deszczowego, sansuli, ocean drum, spring drum, kamertonów. 
Każdy z naszych instrumentów działa uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębi się Wasza koncentracja. 

Cena: 50 zł płatność na konto do 17.01.2019r.

W dniu koncertu płatne gotówką 60zł (jeśli będą wolne miejsca)
Dane do przelewu:
Robert Noble
NR konta: 28 1090 1359 0000 0001 1038 1499
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko Wrocław, data warsztatu, nr. telefonu

Poczuj swoje wnętrze, skupiając swoją uwagę na sercu. Połącz się ze swoją Boskością i mocą twórczą.
Poczuj jak uzdrawiająca wibracja Mis Kryształowych likwiduje wszystkie napięcia w Twoim ciele i umyśle.

Nasz Koncert nie jest wydarzeniem muzycznym! Przede wszystkim jest to bardzo intensywne, głębokie oczyszczanie na planie fizycznym, mentalnym i duchowym. Gramy bardzo intensywnie, dostosowując się pod energię danej grupy. W związku z tym nie jest zalecany dzieciom, kobietom w ciąży, epileptykom. 

Dźwięk Mis Kryształowych działa na nasze komórki, przebijając się przez wszystkie blokady, uwalniają się nasze emocje, w cudowny sposób synchronizują półkule mózgowe. Dzięki tym procesom możemy uwolnić to co nam nie służy i z nową świeżą energią ruszyć w świat. Energię tą można spożytkować w nawiązaniu nowych relacji, w pracy, w podjęciu ważnej decyzji itp. 

Mają moc uzdrawiania naszego kręgosłupa, serca oraz całego układu odpornościowego. Dźwięki Mis przyspieszają regenerację organizmu po przebytych operacjach, zabiegach itp. 

Dodatkowo uspokajają i wpływają korzystnie na metabolizm naszego organizmu.

Przeciwwskazaniami do odbycia koncertu są: ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja, dzieci do 15 roku życia za zgodą rodziców. 

Korzyści z naszego relaksująco – oczyszczającego koncertu:
– Uzdrawiają na planie fizycznym, mentalnym i duchowym
– Harmonizują czakry, oczyszczają aurę
– Relaksują ciało i umysł
– Energetyzują ciało fizyczne i duchowe
– Synchronizują półkule mózgowe
– Oczyszczają energetycznie pomieszczenia
– Sprzyjają Medytacji,
– Wyciszają umysł, łagodzą stres
– Łagodzą bóle wszelkiego pochodzenia
– Poprawiają działanie układu immunologicznego
– Pomagają w pozbywaniu się depresji
– Rozwijają intuicję i twórczy potencjał
– I wiele wiele innych!

PROWADZĄCY
Robert Noble – Moja przygoda z rozwojem świadomości trwa odkąd pamiętam. Od zawsze interesowały mnie wszelkie tematy ezoteryczne i duchowe. Pragnąc pozyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania rozpocząłem praktykę eksterioryzacji zwanej w skrócie OOBE. Chcąc spopularyzować zjawisko podróży astralnych założyłem serwis internetowy Instytut Roberta Noble.

Po kilku latach praktyki napisałem książkę OOBE. Drugie życie poza ciałem, w której zawarłem najważniejsze informacje pozwalające uzyskiwać ten stan. Jest to najbardziej konkretny poradnik z jakim możecie się spotkać.

Czując silną potrzebę podzielenia się swoją wiedzą wydałem drugą książkę pt. OOBE. Ścieżka Serca. W niej zawarłem najważniejsze wątki związane z moim osobistym rozwojem duchowym. W końcu pozwoliłem sobie na to by robić to co kocham w życiu. Postanowiłem pomagać innym w rozwijaniu ich osobistej mocy z wykorzystaniem masaży energetycznych oraz instrumentów terapeutycznych takich jak misy kryształowe. Gdy po raz pierwszy zetknąłem się z Misami Kryształowymi ponownie wzniosłem energię kundalini. Wówczas wiedziałem, że Misy Kryształowe na dobre zagoszczą w moim Sercu.

Jestem ogromnie wdzięczny, że mam teraz okazję by dzielić się z Wami tymi cudownymi wibracjami Mis Kryształowych i wspólnie odbywać z Wami uzdrawiające podróże.

Eos Cris – Odkąd pamiętam zawsze kierowałam się sercem. Pomimo młodego wieku, nabyłam wiele doświadczeń z różnych dziedzin życia. Dzięki temu mogę to wykorzystać w pracy z drugim człowiekiem. Byłam i jestem otwarta na ludzi, dzięki czemu z każdym potrafię się porozumieć. Poznałam siebie bardzo dobrze, dzięki temu żaden człowiek nie stanowi dla mnie tajemnicy.

Cieszę się gdy mogę przebywać wśród ludzi i napełniać ich serca miłością i wiarą w siebie i swoje możliwości. Zawsze widzę światełko w tunelu i dla mnie szklanka, zawsze jest do połowy pełna ;).

Lubię taniec spontaniczny (choć uczyłam się tańca towarzyskiego ;)), pływanie zawsze było moją pasją, jazda na rowerze, rolkach również należy do moich ulubionych zajęć „poza lekcyjnych”. Kocham przyrodę, lubię chodzić na boso po trawie. Zawsze chciałam mieszkać w lesie ;). Jestem zwariowana, energiczna, zawsze uśmiechnięta. Kocham zwierzęta (wszystkie bez wyjątku), a one kochają mnie. Pomimo, że jestem zwariowana, to jestem optymistyczną realistką, co pozwala mi stąpać mocno po ziemi i nie siedzieć z głową w chmurach. Kontakt z muzyką miałam od dziecka, jestem samoukiem gry na gitarze, grałam na flecie, czasem gram Robertowi na nerwach :). Uważam, że kontakt z „duchowością” miałam przez całe swoje życie. Nie jest mi obcy tarot, numerologia, kalendarz majów, tematy takie jak, życie po życiu, życie przed życiem, wędrówka dusz itp, itd.

Razem z Robertem bardzo dobrze się uzupełniamy, i dzięki temu możemy w pełni pomagać innym na ścieżce rozwoju świadomości. Wspólnie zajmujemy się masażem energetycznym. Organizujemy Warsztaty Mocy, gdzie ludzie mogą wydobyć z siebie swoją wewnętrzną moc. Uwielbiam grać na Misach Kryształowych i uzdrawiać poprzez dźwięk.

Wspólnie z Robertem mówimy, że nikt nie potrzebuje nauczycieli aby odkryć swoją wewnętrzną moc! Każdy ma ją w swoim sercu, wystarczy po nią sięgnąć!

PLAN DNIA 20.01.2019
20:00 – 21:30 – koncert relaksacyjny

KOSZT
60 zł – udział w koncercie przy płatności na miejscu w dniu koncertu gotówką
50 zł – udział w koncercie przy płatności przelewem 

Zastrzegamy sobie prawo odwołania koncertu w przypadku gdy nie zbierze się minimum 15 osób. Jeśli koncert zostanie odwołany, pieniążki zostaną zwrócone na konto. W momencie gdy uczestnik nie pojawi się na koncercie z własnego powodu, pieniądze nie zostaną zwrócone (chyba, że poinformuje nas o tym najpóźniej trzy dni przed planowanym koncertem) a i płatności na konto przyjmowane są do 17.01.2019 (czwartek)

ZAPISY I INFORMACJE 
Zadzwoń na telefon do zapisów: 795-961-238 lub napisz na adres mailowy: irn@instytutnoble.pl 
Konto do wpłat: 28 1090 1359 0000 0001 1038 1499

Szczegóły

Data:
20 stycznia, 2019
Godzina:
8:00 pm-9:30 pm
Koszt:
50zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
misykrysztalowe.pl

Organizator

Misy Kryształowe
Email
irn@instytutnoble.pl
Zobacz witrynę: Organizator

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *