Cześć Kochani!

Dziś mamy dla Was coś wyjątkowego. Na naszym kanale YouTube jakiś czas temu pojawił się film, który porusza temat, o którym warto rozmawiać – to „Czy wiesz, że jesteś idealny? Jak sociale zlasowały CI mózg!”.

Jak sociale zlasowały Ci mózg!

W obliczu wszechobecnych mediów społecznościowych, często bombardowani jesteśmy przekazami, że musimy być idealni, że nasze ciała, życie, wszystko musi być perfekcyjne. Powyższy film porusza istotną kwestię – jak social media wpływają na nasze poczucie własnej wartości i jak wciąż utrzymują nas w przekonaniu, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy.

My wiemy coś innego. Wiemy, że każdy z nas jest idealny już teraz! Nie potrzebujemy ciągłego doskonalenia, by być wartościowymi. Warto zatrzymać się na chwilę, spojrzeć na siebie z szacunkiem i miłością, bez presji zmiany siebie dla cudzych oczekiwań.

Ten film jest nie tylko odkryciem, ale i oswajaniem. To zaproszenie do refleksji nad tym, jak bardzo nasze myśli o sobie samych są kształtowane przez otoczenie, jak bardzo jesteśmy zależni od zewnętrznych opinii.

Dlatego zachęcamy Was do obejrzenia tego filmu i podzielenia się nim ze wszystkimi, którzy dla Was coś znaczą. Bo uwolnienie się od presji bycia idealnym to nie tylko wyzwanie dla nas samych, ale i dar, który możemy przekazać innym.

Zapraszamy Was do dyskusji, do dzielenia się Waszymi refleksjami i do tego, byśmy razem, krok po kroku, odkrywali piękno bycia sobą.

Link do filmu znajdziecie tutaj: https://youtu.be/nRaRtKb2zcM?si=vl55-vOV_INcKDqp.

Z miłością,
Robert & Cris


 

 

 


Przyciągnij pieniądze do swojego życia!


2 komentarze

Nowe medytacja na kanale YouTube "Twoje Miasto Obfitości" · 15/05/2024 o 7:39 am

[…] Jak sociale zlasowały Ci mózg! Bądź idealny już TERAZ! […]

Otwórz serce na falę relaksu i uzdrowienia| MISY KRYSZTAŁOWE · 04/05/2024 o 9:02 am

[…] Jak sociale zlasowały Ci mózg! Bądź idealny już TERAZ! […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *