Witajcie Kochani!

Dziękujemy serdecznie Annie za zaproszenie nas na niezwykłą prywatną Ceremonię Dźwięku. To było wyjątkowe doświadczenie, pełne pięknych momentów i inspirujących kobiecych energii.

Dźwięki rozbrzmiewały w magicznej wiejskiej sali, otulając wszystkich obecnych w anielskie dźwięki, które wnosiły spokój i harmonię do ciała i ducha.

Dzięki Annie mogliśmy uczestniczyć w czymś wyjątkowym, dzieląc się naszymi instrumentami i przynosząc trochę magii do serc wszystkich zgromadzonych <3 .

Jak sami wiecie, w styczniu straciliśmy auto i nie mieliśmy możliwości dojazdu na ceremonię dźwięku. Jednak dzięki niezwykłej życzliwości Ani, zorganizowano aż 3 auta, które zawiozły nas na koncert! Dziękujemy Aniu, Mariolu, Karolino <3  To dla nas ogromna ulga i wdzięczność, że mogliśmy być częścią tego magicznego wydarzenia.

Chcemy również podziękować wszystkim wspaniałym Kobietom, które uczestniczyły w tym wydarzeniu, dzieląc się swoją obecnością i energią. Wasza otwartość i pozytywna atmosfera sprawiły, że nasze serca rozkwitały, tworząc niezapomnianą wspólną przestrzeń.

Poniżej znajdziecie kilka fotografii, które oddają niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego spotkania. Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu i dzielenia się z Wami magią dźwięku <3 .

Ps. Krótki filmik z wydarzenia znajdziecie na naszym kanale na YouTube.

Z serca,
Robert Noble & EosCris

 


A tutaj znajdziecie nasz magiczny sklepik: 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *