Drodzy Przyjaciele,

Chcemy się z Wami podzielić niezwykłym, choć pełnym wyzwań weekendem, który sprawił, że nasz długoletni towarzysz życia, nasz ukochany samochód Opel Vectra, oddał za nas swoje życie ( o tym więcej dalej w tekście). Pomimo tego, dzięki Wam i magicznej Ceremonii Dźwięku w jodze u Kasi Szyńskiej w Bydgoszczy, zakończonej niezwykłym wsparciem, udało nam się odczuć moc i radość w sercu, a także doświadczyć nieocenionego spokoju. Dzięki Kasi uprzejmości, mogliśmy przenocować u niej w jodze na sofach, a Maja użyczyła nam swoich ręczników i szczoteczek do zębów, oraz pysznych warzyw, które zjedliśmy ze smakiem :), dziękujemy :*  .

Niestety, rzeczywistość dnia następnego przyniosła smutne wieści od mechanika, który po wymianie świec i cewki (które kosztowały sporo pieniędzy), stwierdził, że silnik zalał to olejem i jest to awaria nie do naprawienia :/. Mechanik stwierdził, że można by było wymienić cały silnik ale koszt tej wymiany przekroczyłby koszt auta i jest to kompletnie nie opłacalne (ponad 10 000zł). Zwłaszcza, że „nowy” używany silnik miałby tez 20 lat i nikt nie dałby gwarancji na to, że byłby sprawny. To był kolejny cios, prosto w serce. Branie lawety aby przetransportować auto do Ostrowa Wlkp. nie wchodziło w grę, bo koszt transportu przekraczałby 2000zł. Dlatego zmuszeni byliśmy pożegnać naszą wierną towarzyszkę podróży na złomowisku :(. Jest to dla nas bolesna strata, bo dbaliśmy o nie zawsze a Ono nie tylko nas zawsze chroniło, ale także było narzędziem naszej pracy i uzdrawiania. (Na szczęście pozostanie z nami w śnieniu <3)

Abyśmy mogli kontynuować naszą pasję i służbę dla Was, zdecydowaliśmy się utworzyć zrzutkę na zakup nowego pojazdu. Wasze wsparcie będzie dla nas nie tylko pomocą finansową, ale również niesamowitym źródłem siły i motywacji.

Teraz my potrzebujemy Waszej pomocy – dzięki Waszej pomocy znowu będziemy mogli podróżować, tworzyć i dzielić się z Wami kryształową energią i Was wspierać, co robiliśmy przez wszystkie lata naszej działalności. Dziękujemy Wam za każdy gest wsparcia, drobny czy większy – razem zbudujemy nowy rozdział pełen magii i inspiracji!

Tutaj jest link do ZRZUTKI, którą utworzyliśmy abyście mogli nas wesprzeć

Z kryształową miłością,
EosCris & Robert Noble


Poprzez zakupy w naszym sklepie SZAMANSKIBEBEN.PL także nas wspieracie!

 

 

 

Czym jest koncert Mis Kryształowych?


1 komentarz

Sprzedajemy Nasze Ukochane Gongi! MISY KRYSZTAŁOWE · 25/01/2024 o 11:16 am

[…] naszym życiu, który wynika z nieoczekiwanej sytuacji, (która wydarzyła się w miniony weekend, o czym pisaliśmy tutaj), ale jednocześnie otwiera nowe możliwości. Nasze ukochane auto, które służyło nam jako […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *