Witajcie Kochani!

Zapraszamy Was serdecznie na nową odsłonę forum IRN.  Całkowicie zmieniła się szata graficzna. A już niebawem zmieni się konstrukcja działów aby jeszcze bardziej ułatwić poruszanie się po stronie. Forum zostało przeniesione na nowy mega szybki serwer, dzięki czemu wszystko działa o wiele szybciej a przełączanie się między działami jest dużo bardziej przyjemne 🙂 .

Na komórkach i tabletach również zauważycie dużą różnicę w działaniu forum. Zniknął czat aby jeszcze bardziej wszystko przyspieszyć i zmotywować Was do udzielania się w wątkach 😉 .

Forum istnieje już 6 lat. Jest na nim mnóstwo ciekawych treści związanych z świadomym snem, projekcją astralną, oobe, LD, szeroko pojętym rozwojem osobistym i duchowym.

Być może macie jakieś pytania lub ciekawe informacje, które mogą pomóc innym ludziom w  ich życiu.  Zapraszamy Was do odwiedzin i dzielenia się swoim doświadczeniem. Na pewno ktoś z tego skorzysta! 🙂

Wiemy, że dużo ludzi przeniosło się na facebooka ale na nim panuje ogromny bałagan a forum jest bardziej przejrzyste, dzięki czemu łatwiej coś na nim znaleźć 🙂

Zapraszamy —> http://forum.instytutnoble.pl

misykrysztalowe.pl0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *