Witajcie Kochani!

Miniony weekend był niezapomniany – pełen dźwięku, magii i niezwykłej energii. Podczas naszych ceremonii dźwięku w Krotoszynie i Bydgoszczy doświadczyliśmy czegoś wyjątkowego.

Krotoszyn przywitał nas tajemniczą i głęboko oczyszczającą energią. To miejsce, jakby z własnej woli, pomogło nam pozbyć się ciężaru i zanieczyszczeń, które gromadzimy na co dzień. Jego siła była niesamowita, i czuliśmy się, jakbyśmy zostali oczyszczeni od wewnątrz.

Bydgoszcz z kolei przyniosła nam energię uwolnienia i ogromną ulgę. Wspólnie, w tym magicznym miejscu, poczuliśmy, jak ciężar opuszcza nasze ramiona, a my zostajemy wypełnieni wolnością i radością. Było to jak oddech świeżego powietrza po długim dniu.

Zdjęcie: misykrysztalowe.pl

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za to wspaniałe wydarzenie. Dzięki Wam, udało się stworzyć niepowtarzalną magię dźwięku. Nasze uzdrawiające instrumenty, takie jak misy kryształowe, gongi, czy koshi, brzmiały wspaniale i przynosiły harmonię i spokój naszym duszom.

Podziel się swoimi wrażeniami z ostatnich Ceremonii Dźwięku

Ten weekend pozostanie z nami na długo. To był czas, który przyniósł nam nie tylko relaks i wewnętrzny spokój, ale także nowe doświadczenia i inspiracje. Jesteśmy wdzięczni za każdą chwilę spędzoną razem i za tę niezwykłą podróż w świat dźwięku i energii.

Dziękujemy jeszcze raz za Waszą obecność i za to, że byliście częścią tego magicznego weekendu. <3 :*

Robert Noble & EosCris


Tutaj może zakupić swoją ulubioną wodę oczyszczająco- ochronną <3 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *