Drodzy Uczestnicy ostatnich Ceremonii Dźwięku,

Miniony weekend był dla nas niesamowity i pełen niezapomnianych chwil ale to już wiecie z ostatniego wpisu 😉 . Chcielibyśmy zachować te wspomnienia na dłużej i usłyszeć Wasze wrażenia oraz opinie o tym wyjątkowym doświadczeniu dźwięku i energii.

Jeśli byliście z nami na Ceremoniach w Ostrowie i Poznaniu (i innych miastach również 🙂 ), prosimy o chwilę, by podzielić się swoimi myślami, uczuciami i refleksjami dotyczącymi tych wydarzeń. Wasze słowa są dla nas cenne, pomagają nam wciąż się rozwijać i tworzyć jeszcze bardziej inspirujące Ceremonie.

Zachęcamy Was do pozostawienia swoich komentarzy poniżej. Możecie podzielić się tym, co odczuliście podczas Ceremonii, jakie zmiany zauważyliście w sobie, lub po prostu podziękować za tę magiczną podróż z dźwiękiem.

Wasze świadectwa są także inspiracją dla innych, którzy zastanawiają się nad udziałem w naszych przyszłych wydarzeniach. Dzięki Waszym słowom mogą poczuć się pewniej i bardziej zmotywowani, aby do nas dołączyć i doświadczyć tej niezwykłej Mocy dźwięku.

Tutaj możecie zostawić swój komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz, którym podzielicie się z nami <3 . Wasza obecność i wsparcie oznaczają dla nas wiele, i jesteśmy wdzięczni, że jesteśmy częścią tej niesamowitej wspólnoty .

Dziękujemy i czekamy na Wasze piękne słowa!

Z miłością,
Robert noble & EosCris

Tutaj możesz zakupić swoje ulubione Palo Santo lub Agua de Florida 

Zdjęcie: misykrysztalowe.pl


 


2 komentarze

Magda · 15/11/2023 o 11:38 am

mnie dźwięki mis i gongów podczas ceremonii przeniosły w wodny świat.. i przyniosły radość;) połączenie się z energią kobiecą

Harmonia i Magia Dźwięku Weekend w Krotoszynie i Bydgoszczy · 07/11/2023 o 12:22 pm

[…] Podziel się swoimi wrażeniami z ostatnich Ceremonii Dźwięku […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *