Kochani,

z radością informujemy, że dziś o godzinie 20:30 9 (tj.10.07.2024r.) na kanale Robert Noble odbędzie się premiera naszego nowego nagrania medytacyjnego „Pokochaj swoje ciało”, prowadzonego przez EosCris.

Dzisiejsze czasy mogą być trudne dla wielu z nas. W kulturze, która tak bardzo skupia się na wyglądzie, łatwo jest zapomnieć o prawdziwej wartości naszego ciała. Ta wyjątkowa medytacja przeniesie Cię do magicznego miejsca pełnego spokoju i harmonii, gdzie będziesz mógł/mogła z miłością spojrzeć na swoje ciało takim, jakie jest.

Medytacja Odcinająca Więzy z Archaniołem Michałem

Podczas tej medytacji poczujesz ciepło słońca, delikatny powiew wiatru i zapach natury, wprowadzając Cię w stan głębokiego relaksu. Skupisz się na różnych częściach swojego ciała, wypełniając je miłością i światłem, oraz otrzymasz wskazówki do ukochania swojego ciała, nawet tych części, które mogą sprawiać Ci trudności lub ból.

Przygotuj się na podróż do swojego wnętrza, gdzie odkryjesz piękno i doskonałość swojego ciała. Ta medytacja przyniesie Ci spokój, miłość i wdzięczność do każdej komórki Twojego ciała. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i głębokiego połączenia z każdym fragmentem swojego ciała.

Jeśli pragniesz bardziej zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem i odkryć jego piękno, koniecznie bądź z nami o godzinie 20:30 (tj. 10.07.2024)r. na kanale Robert Noble.

Link do medytacji: https://www.youtube.com/watch?v=a6RCuOSN-eE&list=PLOCpFNu_JZoUaT6YsjfBYisZPMhUywp5L&index=39

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!!

Z miłością

EosCris & Robert Noble


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *