Witajcie Kochani!

W miniony weekend mieliśmy okazję doświadczyć czegoś naprawdę wyjątkowego w towarzystwie naszego przyjaciela Marcina z Gong Spa Marcin Janusz. Razem stworzyliśmy niezapomnianą atmosferę, która pozwoliła naszym uczestnikom wejść w stan głębokiego relaksu, wyciszenia umysłu a nawet głębokiego snu 🙂 . To działo się w Magicznym dla nas miejscu: Przestrzeń dobra w Lublinie 🙂 .

Każdy, kto miał przyjemność wziąć udział w tych niezwykłych kąpielach w dźwięku, mógł poczuć, jak dźwięki przenoszą go w zupełnie inny świat. Można powiedzieć, kosmiczny świat 🙂 . To była sobota pełna magicznych doznań i niezwykłych wrażeń.

Marcin po drugim koncercie skwitował, że było nieco „creapy”,  😀 ale to właśnie sprawiło, że całe wydarzenie było tak intensywne i porywające. Iście KOSMICZNE! To dokładnie to, co nam wszystkim było potrzebne, by oderwać się od codziennych trosk i zanurzyć się w magicznym świecie dźwięku i przyjemności…

Teraz chcielibyśmy poznać Wasze opinie i wrażenia związane z tym wyjątkowym wydarzeniem. Jeśli byliście jednym z uczestników, prosimy o pozostawienie swoich komentarzy i opinii na naszej stronie w zakładce Wasze opinie. Wasze słowa są dla nas niezwykle ważne i pomogą innym zrozumieć, jakie niezwykłe doznania czekają na nich podczas naszych kąpieli w dźwiękach :).

Tutaj zapraszamy Cię do naszego magicznego sklepiku

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tych wyjątkowych kąpielach. To właśnie dzięki Wam mogliśmy razem stworzyć tę niezwykłą atmosferę. Nie możemy się doczekać następnej wspólnej podróży, by ponownie razem zanurzyć się w dźwiękach i odkrywać nowe, niezwykłe doznania.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wziąć udziału w naszych koncertach zachęcamy do śledzenia naszej strony, ponieważ już niedługo planujemy kolejne magiczne wydarzenie. Bądźcie z nami i dołączcie do naszej społeczności miłośników relaksu i dźwięku!

Ze swojej strony serdecznie dziękujemy Marcinowi i wszystkim tym, którzy wzięli udział w tym pięknym transformującym wydarzeniu <3 🙂 .
Tutaj dajemy Wam listę kolejnych wydarzeń w innych miastach:
Ostrów Wielkopolski 28.10.2023r.
Poznań 29.10.2023r.
Krotoszyn 3.11.2023r.
Bydgoszcz 5.11.2023r.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *