EosCris Robert Noble misykrysztalowe.pl00

Witajcie w Nowym Roku Kochani!

Rok 2024 zapowiada się niezwykle ekscytująco, wypełniony dźwiękiem, energią i głębokim uzdrawianiem. Już w styczniu rozpoczynamy nasze pierwsze Ceremonie Dźwięku, zaczynając od naszej miejscowości Ostrów Wielkopolski, a następnie zagramy dla Was w Bydgoszczy. To czas, w którym pragniemy podzielić się naszą pasją do uzdrawiającej Mocy dźwięku oraz energetycznych praktyk, które otwierają nasze serca i umysły.

Cieszymy się ogromnie, że będziemy mogli spędzić ten rok razem, oferując uzdrawiający dotyk dźwięku, harmonii i pozytywnej energii. Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do udziału w naszych cotygodniowych transmisjach na kanale YouTube, gdzie dzielimy się praktykami uzdrawiania poprzez dźwięk, oddech, medytację oraz inspirujące rozmowy o rozwoju świadomości i życiu.

Razem tworzymy przestrzeń, w której odkrywamy potęgę dźwięku i jego zdolność do transformacji oraz wznoszenia naszych dusz. Niech każdy tydzień tego roku będzie pełen harmonii, inspiracji i odkryć na drodze do głębszego uzdrawiania.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie, a także za możliwość dzielenia się naszą pasją z Wami. Razem możemy tworzyć piękną przyszłość, krok po kroku, dźwięk po dźwięku.

Ceremonia Dźwięku Ostrów Wielkopolski 20.01.2024r.

Ceremonia Dźwięku Bydgoszcz 21.01.2024r.

Z miłością
Robert Noble & EosCris :*


Tutaj nasz magiczny sklepik 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *