Witajcie Kochani!

Z wielką radością ogłaszamy powrót naszych cyklicznych Ceremonii Dźwięku. Zaczynamy już od września!

To czas, którego nie możemy się już doczekać, aby dzielić się z Wami magią dźwięków, które głęboko wpływają na naszą duszę i ciało.

W Lublinie oraz w Warszawie zagramy wspólnie z naszym przyjacielem Marcinem Januszem z Gong Spa. Będzie to pełny harmonii i magicznych dźwięków gongów oraz mis kryształowych magiczny Koncert. Musimy zaznaczyć, że to nie tylko koncerty, to prawdziwa podróż do wnętrza siebie poprzez dźwięki i wibracje. Wspólnie zabierzemy Was w podróż, która oczaruje Wasze zmysły i wyciszy umysły. 🙂

Ale to jeszcze nie wszystko! Na naszych wydarzeniach pojawią się również inne uzdrawiające instrumenty, takie jak misy tybetańskie, kije deszczowe, sansula, dzwonki koshi, grzechotki, bębny szamańskie i wiele wie innych uzdrawiających instrumentów. To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów, która otworzy przed Wami drzwi do magicznego świata dźwięków i wibracji.

Podróżujemy przez różne miasta, aby dotrzeć do Waszego serca i duszy. Nasze miejsca odwiedzin to Ostrów Wielkopolski, Poznań, Bydgoszcz, Kraków, Warszawa, Lublin, a kolejne miasta są już w planach! Nie możemy się doczekać, aby Was tam spotkać.

Aby wziąć udział w naszych wydarzeniach, wystarczy kliknąć na dostępny link do formularza zapisów (dostępny w każdym wydarzeniu). Prosimy Was o zapisywanie się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a chcemy, aby każdy mógł doświadczyć tego magicznego spotkania z dźwiękiem.

Dołączcie do naszej dźwiękowej rodziny i pozwólcie, aby dźwięki przyniosły Wam spokój, relaks i harmonię. Czekamy na Was z otwartymi ramionami i sercami!

Zapiszcie się już teraz i razem stworzymy magiczne chwile pełne dźwięków i wibracji, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. <3

Miasta w których gramy:

Lublin  16.09.2023r. g. 17.30

Lublin 16.09.2023r g. 19.30

Warszawa 17.09.2023r g. 17.30

Ostrów Wielkopolski 23.09.2023r g. 18.00

Poznań 24.09.2023r g. 17.00

Bydgoszcz 07.10.2023r g. 17.00

Do zobaczenia

Robert Noble & EosCris

 


zdjęcie: misykrysztalowe.pl


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *