zdjęcie: misykrysztalowe.pl

Zapraszamy Cię do naszego wyjątkowego, online’owego spotkania – Ceremonii Kakao! To niepowtarzalna okazja, by w intymnym gronie doświadczyć magii tego mistycznego napoju. Nie musisz wychodzić z domu, żeby wziąć udział w naszej Ceremonii – wystarczy wysłać nam prywatną wiadomość na Fb, a my wybierzemy osoby, które dołączą do naszego zamkniętego kręgu. Podstawowym warunkiem do wzięcia udziału w naszej wspólnej Ceremonii jest kamerka internetowa oraz mikrofon.

 

Kakao Ceremonialne i jego super właściwości!

Podczas naszego spotkania nie zabraknie medytacji z udziałem bębnów szamańskich, które pomogą Ci zanurzyć się w magicznym świecie Kakao i otworzyć Serce na świat. Wspólnie będziemy praktykować uważność i połączymy się w duchowym doświadczeniu. Każdy łyk gorącego Kakao przyniesie nam nową porcję magii i energii.

Możesz pić swoje Kakao, ale my polecamy Ci to, które sami spożywamy. Odmiana Criollo z Kolumbii, prosto od plemienia Arhuaco.

Zapewniamy, że nasze kakao to najlepszej jakości produkt, które możesz nabyć na naszej stronie internetowej:

https://szamanskibeben.pl/86-kakao-ceremonialne

Nie czekaj i dołącz do nas już teraz, aby zacząć swoją przygodę z Ceremonią Kakao i doświadczyć wspaniałej podróży wewnętrznej!

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Robert Noble & EosCris

Misy tybetańskie – Misy metalowe, jak je wykorzystywać?

zdjęcie : szamanskibeben.pl


Zdjęcia naszych aukcji, mają charakter poglądowy.  Wszystkie obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim. 
Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben jest zabronione.
Dodatkowe informacje: Ustawa z dnai 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz 83)0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *