Witajcie Kochani!

Zagraliśmy uzdrawiającą Ceremonię Dźwięku w przepięknej przestrzeni Serca, jaką jest Harmonia Studio Asia Pucek 🙂 w Kórniku (Bnin). Asia i Mikołaj zapewnili nam i Wam ciepłe przyjęcie oraz niesamowicie lekką przestrzeń aby energia mogła swobodnie płynąć 🙂 Za co szczerze dziękujemy z całego serca! Część Uczestników miała okazję przeżywać kąpiel w dźwięku, unosząc się swobodnie  i bezpiecznie nad ziemią. Musiało to być niesamowite doświadczenie.

misykrysztalowe

Obiecujemy, że następnym razem zrobimy Wam lepszą relację zdjęciową. Byliśmy zbyt podekscytowani tym miejscem i gospodarzami by bawić się aparatem :).

Następną Ceremonię przewidujemy pod koniec listopada lub początek grudnia, zatem możecie sobie rezerwować czas na to wydarzenie.

Jeszcze raz dziękujemy Harmonia Studio Asia Pucek za ciepłe przyjęcie (pyszną herbatkę zaparzoną przez Mikołaja), miłą, przytulną atmosferę (świece, kadzidła) w studio, dzięki niej nasi uczestnicy mogli poczuć się jak w niebie, a my mogliśmy w pełni oddać się Waszemu uzdrawianiu <3.

Pragniemy również podziękować osobom, które brały udział w naszych uzdrawiających sesjach i przybyły taki kawał drogi aby ponownie się z nami spotkać. <3

Dziękujemy i do zobaczenia!

Robert & Cris0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *