Witajcie!

Jak wiecie posiadamy dość dużo instrumentów, które zabieramy na koncerty i musimy je przenosić  z miejsca na miejsce. Często musimy wnosić i znosić je po schodach, co bardzo nadwyręża mięśnie pleców i kręgosłup. Na koncertach szczególnie jesteśmy narażeni na kontuzję lędźwi, karku, i innych partii ciała, poprzez grę blisko Was, nie rzadko w „cyrkowych” pozycjach 😉 . Do tego prowadzimy dość aktywny tryb życia. W związku z tym potrzebowaliśmy czegoś co pomogłoby nam wzmocnić nasze ciała, uelastycznić je, rozciągnąć, zintegrować ciało z umysłem, wyciszyć się i nabrać więcej energii do dalszych działań 🙂 .

Z racji tego, że większość naszych koncertów odbywa się w studiach jogi, to postanowiliśmy, że rozpoczniemy naszą praktykę z jogą. Bardzo, ale to bardzo jesteśmy mile zaskoczeni tym, jak niesamowicie joga wpływa na nasze ciała! Nasze plecy się wzmacniają, poprawiła się elastyczność naszych ciał. Czujemy się bardziej zrelaksowani i wyciszeni. Bardzo szybko odczuliśmy dobroczynny wpływ jogi na nasze dotychczasowe życie. Tak więc Kochani, polecamy Wam tę aktywność, nie tylko w momencie gdy czujecie, że coś Was boli. Warto rozpocząć praktykę w każdym momencie swojego życia bez względu na stopień zaawansowania. Warto również znaleźć odpowiedniego nauczyciela jogi, bo niestety nie wszyscy potrafią dostosować ćwiczenia do stopnia zaawansowania praktykującego 🙂 . My mamy to szczęście, że trafiliśmy na odpowiedniego nauczyciela, dzięki któremu nasze ciało czuje się rewelacyjnie!

Jeżeli zastanawiacie się czy takie zajęcia są właśnie dla Was, to warto skorzystać z różnych darmowych zajęć jogi na świeżym powietrzu (i nie tylko). My wzięliśmy udział właśnie w takim wydarzeniu w naszym mieście i było bardzo fajnie! Znalazło się na tych zajęciach bardzo dużo osób, które nigdy nie miały doświadczenia z praktyką jogi.

Zachęcamy Was do odkrywania siebie poprzez te zajęcia!

Życzymy Wam udanej praktyki  i trafnych wyborów!
Eos & Robert0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *