Zdjęcie: misykrysztalowe.pl

Ciepły kubek w dłoniach, zapach kakao unoszący się w powietrzu, a za oknem sennie opadające liście z drzew. To jest nasz magiczny rytuał na wieczory jesienno-zimowe, kiedy to siedzimy sobie z Robertem i szukamy odrobiny spokoju dla duszy i ciała, sącząc kakao ceremonialne.

Na wstępie powiemy, ze nie jest to zwykłe kakao. To Kakao Ceremonialne Origen, które przynosi ze sobą historię i tradycję plemienia Arhuaco. To kakao, które jest owocem serca i duszy, przygotowane z szacunkiem dla Matki Ziemi. My pijąc je również skłaniamy się Matce Ziemi za jej troskę i opiekę <3 .

Uwielbiamy eksperymentować z tym wspaniałym napojem i dodajemy do niego różne przyprawy, takie jak: cynamon, imbir, anyż, kardamon, czasem jak jest bardziej zimno to wlatuje chilli a to wszystko doprawiamy odrobiną miodku :). Wszystko razem blendujemy na puszystą piankę i przelewamy do kubeczków. Smak jest nieziemski, a aromat wypełnia cały nasz dom!

Gdy spotykamy się z Czarownikami, również wspólnie przygotowujemy kakao i pijemy je w kręgu, dzieląc się naszym doświadczeniem, spostrzeżeniami, historią, jakie zaszły w nas zmiany i czego się nauczyliśmy itp. na naszych ścieżkach, po których kroczymy. 🙂

Bęben szamański: korzyści z gry na bębnie

To jest nasza chwila. Chwila, kiedy zanurzamy się w gorącym napoju, delektując się każdym łykiem, a świat zatrzymuje się na chwilę. Rytuał picia kakao jest jak medytacja, moment obecności, kiedy to możemy zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, Kakao Ceremonialne podnosi nasze wibracje, sprawiając, że czujemy się bardziej skoncentrowani, bardziej zbalansowani. Bardziej sobą. To jest magia kakao, która pomaga nam odkrywać cuda w codziennym życiu.

Zapraszamy Was do spróbowania tego rytuału. Ciepłe kakao w chłodne wieczory może być nie tylko rozgrzewającym napojem, ale także głębokim doświadczeniem. To momenty, które sprawiają, że życie staje się piękniejsze 🙂 .

A Wy, jakie macie swoje magiczne rytuały na jesienne i zimowe wieczory?

Podzielcie się z nami swoimi historiami i doświadczeniami w komentarzu!

Z miłością
EosCris & Robert Noble

Ps. Tutaj możecie zakupić swoje Kakao Ceremonialne


 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *