Kochani!

Chcemy Wam dziś przekazać ważne wieści dotyczące naszej magicznej przestrzeni na kanale YouTube, którą razem z Wami tworzymy. Jesteśmy Czarownikami, założycielami tego miejsca, gdzie pragniemy dzielić się naszymi doświadczeniami i wspólnie rozwijać świadomość. Jednakże, chcielibyśmy podkreślić, że póki co, nasze możliwości podróżowania po Polsce w celu organizowania Ceremonii Dźwięku są ograniczone z powodu braku własnego środka transportu. (O tym możecie przeczytać tutaj).

Mimo tych fizycznych ograniczeń, kontynuujemy naszą magiczną podróż na kanale, dostarczając Wam treści we wtorki i czwartki. We wtorki skupiamy się na medytacjach – jednego tygodnia na oddechu, drugiego w otoczeniu dźwięków. A co drugi czwartek, zapraszamy Was na głębokie rozmowy rozwijające świadomość, ukierunkowane na wzrastanie i odkrywanie własnej magii. oraz  w kolejnym tygodniu na grę na bębnach z intencją

Ostatnio dodaliśmy do naszej kolekcji relaksacyjną sesję z Harfą kryształową <3. To nie tylko piękny instrument, ale doświadczanie magicznego unoszenia się na falach dźwięku, gdzie ciało i dusza regenerują i relaksują się mocniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Chcemy podkreślić, że nasza społeczność to nie tylko widzowie, ale członkowie tej magicznej rodziny, którzy mogą czerpać z wiedzy i doświadczeń Czarowników. Razem tworzymy przestrzeń, w której wspólnie rozwijamy świadomość, choć póki co nie mamy możliwości organizowania Ceremonii Dźwięku w Polsce.

Zapraszamy Was do aktywnego uczestnictwa w tym magicznym tańcu, gdzie my, jako Czarownicy, dzielimy się z Wami naszym światem, a Wy, jako ukochana społeczność, możecie czerpać inspirację i wzrastać razem z nami.

Do zobaczenia na kanale!
Robert Noble & EosCris
misykrysztalowe.pl


2 komentarze

Przyciągnij pieniądze do swojego życia! | MISY KRYSZTAŁOWE · 12/04/2024 o 6:51 am

[…] Ścieżki świadomości: Magia Harfy i wspólna podróż […]

Medytacja Odcinająca Więzy z Archaniołem Michałem - EosCris · 06/03/2024 o 2:54 pm

[…] Ścieżki świadomości: Magia Harfy i wspólna podróż […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *