Witajcie Kochani,

Jak wielu z Was wie, nasza droga to droga kierowana Sercem i czystą Miłością do samego Życia. Poznając dobrodziejstwo Mis Kryształowych kilka lat temu i doświadczając ich cudownego oddziaływania na ciało fizyczne i energetyczne, oraz tego jak bardzo mocno transformują świadomość, nie mogliśmy zatrzymać tego tylko dla siebie. Dlatego postanowiliśmy z naszą energią i z tymi magicznymi instrumentami wyjść do Was 🙂 . Gramy „koncerty” relaksacyjne ale nie jest to typowe muzyczne wydarzenie (gdzie siedzi się na  krzesłach i się słucha 😉 ).

Musicie wiedzieć, że my WIEMY co robimy i dlaczego to robimy!

Gramy uzdrawiające Ceremonie Dźwięku na których się leży w wygodnej pozycji i uczestnik może całkowicie zrelaksować swoje ciało i zagłębić się w siebie. Nasz „Koncert” reprezentuje Samo Życie. Niejednokrotnie uczestnicy doświadczają bardzo silnych oczyszczających emocji, wyrażanych poprzez płacz, śmiech a nawet krzyk czy taniec. Te Ceremonie mają za zadanie uzdrowić całą  istotę. Tzn. mają dotrzeć do ukrytych gdzieś głęboko w ciele zastojów energetycznych, które utrudniają szczęśliwe życie i w pełni wyrażanie siebie 🙂 . Dźwięki, których u nas doświadczają uczestnicy nie tylko mają uzdrawiać  ciało fizyczne ale również wpływać na samoświadomość 🙂 . Mają dotrzeć do najgłębszych zakamarków Duszy i wyciągnąć to co zostało dawno ukryte, aby można było wieść pełne harmonii i radości życie 🙂 .

Musicie wiedzieć jedną ważną rzecz! Nie jesteśmy muzykami, którzy grają na instrumentach na określoną ilość czasu i grają z tabulatury,  tylko jesteśmy Uzdrowicielami w pełnym tego słowa znaczeniu!  A nasze instrumenty są przedłużeniem naszego ciała, jesteśmy z nimi całkowicie zjednoczeni tworząc Pełnię! <3 . Każdy z naszych instrumentów ma swoją własną historię. 

Niektórzy chcąc zamówić nasz „Koncert”  spodziewają się, że będziemy grali muzycznie a uczestnicy będą sobie siedzieć wygodnie i słuchać jak gramy. A jeszcze inni myślą, że jak nam zapłacą odpowiednią ilość pieniędzy to zagramy dla nich, tak jak oni sobie życzą np. głośno czy cicho lub z użyciem tylko wybranych instrumentów i skrócenia czasu naszej gry. Nic bardziej mylnego! Sami decydujemy gdzie gramy, jak gramy i jak długo gramy 🙂 . Jest to ważne gdyż pieniądze mają podrzędne znaczenie w naszej misji życiowej.

Mając jasną informację o tym czym się zajmujemy, łatwiej Wam będzie podjąć decyzję czy będziecie chcieli podjąć z nami współpracę. 

Niech Moc będzie z Wami!

Namaste

Robert Noble & EosCris0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *