Drodzy przyjaciele dźwięku i poszukiwacze harmonii,

Dzielimy się z Wami ogromnie ważnym krokiem w naszym życiu, który wynika z nieoczekiwanej sytuacji, (która wydarzyła się w miniony weekend, o czym pisaliśmy tutaj), ale jednocześnie otwiera nowe możliwości. Nasze ukochane auto, które służyło nam jako wierny towarzysz podróży, niestety uległo awarii i musiało zostać przekazane na złom. To wydarzenie zmusiło nas do trudnej decyzji, ale jednocześnie otworzyło przed nami nowe drzwi do kontynuowania naszej pasji. Sprzedajemy Gongi aby móc zakupić auto, którym będziemy mogli Was uzdrawiać.

Aby kontynuować naszą podróż z uzdrawiającymi dźwiękami, zdecydowaliśmy się sprzedać nasze ukochane gongi wraz ze stojakami i pokrowcami. Te niezwykłe instrumenty mają rozmiar 105 cm i 90 cm, nasycone naszą Mocą i Energią, której doświadczaliśmy podczas wielu niezapomnianych Ceremonii dźwięku.

Każdy gong jest jak mistyczna fala dźwięku, która przenika przestrzeń i dotyka serc. To nie tylko instrument, ale także nośnik głębokich wibracji i Mocy, które pomagają w oczyszczeniu, relaksacji i odnalezieniu wewnętrznej równowagi.

Decydując się na zakup naszych gongów, otrzymacie nie tylko piękne instrumenty, ale także kawałek naszej historii, naszej pasji i energii, której doświadczaliśmy podczas licznych podróży z dźwiękiem. Wierzymy, że te gongi znajdą nowych opiekunów, gotowych podjąć się magicznej podróży dźwiękiem i kontynuować tradycję uzdrawiania poprzez harmonię dźwięków. A do tego przyczynią się, że będziemy mogli zakupić auto aby móc dalej uzdrawiać świat.

Zrzutka na nowe Auto – Robert Noble & EosCris 

Serdecznie zachęcamy Was do dołączenia do tej niezwykłej przygody. Czekają na Was gongi, które nie tylko wypełnią Wasze przestrzenie dźwiękiem, ale także przyniosą odrobinę magii i uzdrawiającej energii do Waszego życia.

Na zdjęciach widzicie Gongi w ich całej okazałości, jak wyglądają w porównaniu z naszymi innymi uzdrawiającymi instrumentami. Więcej szczegółów podczas rozmowy telefonicznej. :*
Tel:  795 961 238

Cena naszych Gongów to 25 000 zł. Cena jest do negocjacji. Odbiór wyłącznie osobisty w Ostrowie Wielkopolskim.

W cenie gongów jest również stojak, zestaw pałek, jak i pokrowce. 

Z serdecznymi pozdrowieniami <3,
EosCris i Robert Noble

 

 

 

EosCris misykrysztalowe.pl

Zdjęcie: misykrysztalowe.pl


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *